Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Beni2360 #26598 üzenetére

    Hát igen
    Én megcsinálom de egy régi esetén ahol már van kicsi rozsda is nem egyszerű, az előző bojlerunkat is azért kellet cserélni mert a rozsda kezdte megenni a tányérját meg a csavar tartó részét is, így volt hogy szétszedés után csak a második harmadik tömítés fogta meg hogy ne szivárogjon
    Aztán jött a hogy takarítani kellene megint, de már nem biztos a összerakás, legyen új

    Ez 7éve volt, akkor 38e +szál(3e Ft) volt az ára, szállításnál kicsit behorpadt de csak 10nappal a megérkezés után lett észrevéve, addig ugye a dobozába volt mert a szerelőre vált, és biza azután lett észrevéve hogy lekerült a régi bojler, szerencsére a fal felőli oldalán van így nem lehet látni, utólag legalább a szállítás árát visszaalkudtam
    Most egy ugyan ilyen 120l bojler ~102e Ft [link], vannak árak

    Amúgy másnak nem szívesen csinálnám meg, mert ha utána árráműtés lenne azt veszik ellő aki utoljára szerelt

    Tegnap linkeltem a Penny hullámos hasábburgonyát
    599Ft/750g
    [kép]

    Megvolt a próba sütés Airfryer-be
    Nagyon jó lett, szépen megsült és nem is lett száraz
    Kellemetlen szaga se volt
    Sajnálom hogy csak 5zsacskóval vettem, de hétfőn még rámegyek, gondoltam még vagy 5-7zacskóval veszek
    Igaz hogy Románba 1600Ft nem akciósan a 2.5Kg Lidl fajta, de ez valami más és kell egy kicsi változatosság

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák