Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ba3_2107

    tag

    Sziasztok!

    11 éve használok egy LG HT 806 TH DVD lejátszós házimozit (tudom, hogy nem nagy sztori a több 100 ezres cumókhoz képest, viszont elöl-hátul középen megvolt hang, mélyet meg még vissza is kellett vennem), amit a TV lejátszójával optikával összekötve, nekem egész korrekt hangzást produkált. Viszont elköltöztünk a lakásból házba és a nappali elrendezése miatt a hátsó hangszórókat egyszerűen nem tudom elhelyezni, (elsők is neccesek) szóval csak a két első van meg a center (meg persze a sub). Emiatt gondoltam a Samsung Q700B-re (2022-es Samu tv-m van, tudná a Q-symphony-t), az itt olvasottak alapján. A keret is nagyjából ez a 130 ezres kategória lenne. Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy hasonló hangzása lesz (esetleg jobb?), oké a hátsó hangszórók most sincsenek, de azért a centertől 2-2 méterre vannak a frontok, azért azt hallani lehet.:) Egyéként a sub láda méretre majdnem ugyanaz. Zenét is hallgatnék rajta, de távol áll tőlem a színpadkép, meg hasonlók, elektronikus zenét preferálom. Arra gondoltam, hogy berendelem netem és max visszaküldöm, ha nem tetszik, csak nem akarok szórakozni a visszacsomagolással, feladással, ha esetleg azt mondjátok, h visszalépés lenne, illetve van-e értelme egyáltalán. Mostani csak a sima Dolby Digital 5.1-et tudja, nem tudom ez az Atmos hátsók nélkül (rettenetesen sokallom a hátsókra azt a pénzt, amennyiért árulják, ráadásul nyilván kell neki 230, tehát ha egyszer már odaállok azzal, akkor már a hanggal se nagy sztori az esetemben) mennyire érzékelhető a mostanihoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák