Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz jonnyjoker01 #41858 üzenetére

    Mikor a Facbook bejött, én rendre mondogattam mindenkinek, hogy álnéven regisztráljon.
    Régen is ez volt a net lényege, még az IRC idején, hogy nick nevekkel voltunk fenn. Meg nem azért töröltük el pl a személyi számot, hogy most az összes személyes adatainkat önként prezentáljuk, megtoldva a farokméretünkkel, meg hogy éppen mit csinálunk, meg merre ...
    Mindenki azt mondta, hogy nincs oka a titkolózásra. ... hja, nem olvasták a 84-et ...

    (azért remélem, egyről beszélünk, a kínai témával kapcsoltban. nem olvastam vissza, csak ez volt következetes)

    [ Szerkesztve ]

  • Louro

    őstag

    válasz jonnyjoker01 #41858 üzenetére

    Nézd meg a részeket és fogod látni, hogy mindegyik egy olyan pontra mutat rá, ami vagy megtörtént vagy nagyon arra hajaz, hogy megfog.

    1. évad 1. része: Közösségi médiát már kormányok használják propagandacélra. Ld. választások. Nem sok kell, hogy futótűzként végigsöpörhet egy jól célzott negatív kampány is, amit gyorsan nem tudnak kiiktatni a kormányok.

    1. évad 2. rész: Valóságshow-k. De ha belegondolunk, ilyen az élet. Mókuskerékben teperünk. Ha valami hülyeséget csinálunk, amire pár ember azt mondja, hogy celeb-jelölt, akkor kitörhet az ember a kerékből és bkerülhet az elitrétegbe.

    1. évad 3. rész: Bár ez durva, de igazából a gyerekcipő már most elérhető. FB-ről letölthető, hogy miket csináltunk korábban. Én letöltöttem és szinte szörnyülködtem, hogy miket írtam .

    2. évadot átugornám. Bár Waldo-s rész....sok kormányszereplő csak mókamiki, terelés. (Elnézést, ha valakink sértő, de N. Szilárd is ilyen.)

    3. évad 1. rész: Most történik.

    3. évad 2. rész: Szintén. VR mizéria. Igazából van olyan minőségű "szoftver", amivel totálisan el lehet hinni a látványt. (Így hosszú távon akár fals emlékeket is lehet építeni.)

    3. évad 3. rész: ShodanHQ keresővel van lehetőség nem védett kamerákra csatlakozni. Ha valaki elég ügyes, simán reprodukálhatja a részt.

    .... De nem folytatom. Nekem nagyon félelmetes, de hihető jövőt ábrázoló sorozat.

    (Amúgy a robotméheken is dolgoznak már. Pár hónapja olvastam valamelyik IT oldalon. S03E06 ;) )

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák