Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz Janaboy #40208 üzenetére

    Nem semmi epizód volt, szerintem nem volt filler rész, hiszen elég sokat dolgozhattak rajta.
    Az aluljárós jelenetnél a beállítás, fények gyanúsak voltak. És bár nincs jó memóriám, angolul meg pláne, de amikor elindult ott a felvezető monológ, akkor biztos voltam benne, de nem hittem el. De. Megcsinálták, az egész jelenetet egy az egyben a Clockwork Orange-ból! :Y
    Az idővonalakra meg ... megmutatták nagyjából mindegyiket milyen döntéseken múlt, kivéve azt az egyet amiben boldog családos ember. A gazdag emberes résznél meg vagy nem volt öngyilok vagy nem segített Amy vagy mindkettő, de eléggé pszichopata lett David. Az epizódból az jött le, hogy látta egyszer vagy többször az összes lehetséges jövőt vagy jó részüket és ezért is lett öngyilkos még fiatal korában. Az öngyilkosság miatt gyógyszerezték szét, ezért gondolom, hogy a gazdag emberes résznél ez nem volt meg. Az utolsó képkockákon amúgy a kihallgató szoba ajtajánál van kikészülve és Lenny vigasztalja?
    Csak beképzelem vagy a tolókocsis kimenetelnél tényleg hasonlított David "apura"??? :D

    [ Szerkesztve ]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák