Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sterilzona

    senior tag

    válasz S e t h #38266 üzenetére

    Szép összegzés.
    Sokat nem ismerek belőle.
    WD, szerintem is, valami baj van. Imádtam egykor, de most azt mondom, lehet ennyi volt benne. Az már probléma, ha nem annyira várod a kövi részt ügye? Valami ilyesmi játszódhat le bennünk, azt hiszem.
    GoT, ezt most is imádom, én még hiszek benne.
    Ivar meg, szimpatikus, de valóban, Ragnar sorozata volt ez. Amúgy, azt hiszem csonttalan is szép csatákat vívott annak idején, kíváncsi vagyok, mit hoznak és hogy hozzák ki még a sorozatból a benne levőt, ha van még benne valami.
    VW, első évadot majdnem végig néztem. Beteges. De ahogy egyre jobban jött a vége, egyre inkább nem érdekelt már. Pedig sokan magasztalják. Hát nem tudom.
    Aranyélet, valóban komoly sorozat. Én már előzőleg is, dicsértem.
    Többiről halvány lila pukim nincs. Rátok hagyom.

    [ Szerkesztve ]

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz S e t h #38266 üzenetére

    Köszi a terjedelmes számvetést, téged már csak így ismerlek, minőségi kommentekkel :C :R (android játékok topikjában is nagyon jókat írsz :R )

    Aranyélet - egyetértek, nagyon meglepődtem, hogy mit sikerült belőle kihozni és eszméletlenül várom a folytatást :R

    The Orville +1 :C

    Stranger Things S02: kíváncsi vagyok a folytatásra nagyon, szerintem ugyan nem jobb mint az első évad, de még így is bőven nézhető, sőt.

    Mr. Robot - kinek a pap, kinek a papné... :DDD

    Legion - első évad nálam nagyon magasra helyezte a mércét, de ha heti ügyes szuperhőssorozattá válik, tuti kaszálom. Nem kell sokat várni, hogy kiderüljön milyen lesz...

    Game of Thrones - egyetértek, annyira összecsapottnak, plothole teli évadot kaptunk hogy az már siralmas. Egyedül az epikus jelenetek kárpótolnak érte. Reméljük az utolsó évad, amire +1 évet kaptak, rendesebben lesz megírva. Kíváncsi vagyok a lezárásra is.

    Westworld - Nálam most a Bojack Horseman viseli az első helyet, amilyen hülyeségnek néz ki első ránézésre, annyira komoly rajzfilm (túlságosan azonosulni tudok a karakterrel, férfiasan felvállalom, hogy eddig életemben ez volt az egyetlen sorozat amivel kiadósan itattam az egereket hosszú perceken keresztül :B ). Westworld viszont mindenképp ott van a második helyen, a legjobban idén a második évadot várom.

    Vikings - Nekem a Ragnarozás már túl sok volt, szerintem ez az új évad eddig nagyon jól sikerült, csatákból nincs hiány, karakterfejlődés jelen van és nincs annyira túltolva, hogy filler részeket áldoznak rá. Ivar gyerekessége viszont tényleg nagyon zavar, remélem megkomolyodik mert sok potenciál van benne.

    Rick & Morty - 100% hogy a cuccon voltak a részek kitalálásánál, de ilyen sorozat is kell kikapcsolódásra néha. Komolyabb üzenete nincs (legalábbis nem olyan mértékben mint pl. a Bojack Horseman-ben), de nem is arra találták ki. Kreativitásból jeles.

    Star Treknél gondolom a Discoveryre gondolsz - nem sikerült szerintem valami eszméletlenül, de nem rossz, szerintem egyedi, és várom a folytatást (ami egy órán belül kezdődik :C ).

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák