Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Gretel #34926 üzenetére

    De legalább Savitar ruhája menő. :D

    Mondjuk nekem is csak ebben a részben kezdett tisztulni, hogy ki is lehet a páncél alatt.
    Érdekes lesz mondjuk, hogy tényleg merre is megy majd tovább a sorozat, mit lehet ebből kihozni.
    Igen érdekes volt a vége, hogy ott állnak szépen egymással szemben. :D

    Hát nem tudom.
    Az első évadot szerettem az jó volt, de azóta meg csak hanyatlik szegény sorozat.
    Jó lenne ha ismét magára találna és nem lenne benne annyi rinya.

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

  • Pitterix

    őstag

    válasz Gretel #34926 üzenetére

    Lehet súlytalanná válna az éved, de szerintem sem Barryt, sem Irist nem fogják megölni, mert biztos rengetegen vannak, akik a romantikus szál miatt nézik, ugyanúgy ahogy az arrow-t.
    Ez a megállok vele szemben és majdnemhogycsakpacsizunkegyet dolog nekem sem tetszett. de ez tényleg így van a filmekben.Úgy látszik egy kihagyhatatlan klisé.

    (#34928) gyuromoj:nekem is pont Iceman jutott eszembe.

    De ez a K.F. egyre idegesítőbb számomra. Nagyon erőltetettnek tartom a karakterét. Meg ennyire lefagyott volna a szíve, hogy agyilag így meggajdúlt? :U

    (#34929) k-adi:Lehet súlytalanná válna az éved, de szerintem sem Barryt, sem Irist nem fogják megölni, mert biztos rengetegen vannak, akik a romantikus szál miatt nézik, ugyanúgy ahogy az arrow-t.Na ja, ő a leggyorsabb......Mint az Arrow elején, hogy ki vagyok, honnan jöttem és miért, meg mássá kellett válnom, na meg megvédeni ezt a várost.

    (#34930) Janaboy: pedig nem a ruha teszi az embert.... :))

    [ Szerkesztve ]

    "Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Új hozzászólás Aktív témák