Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz #54715584 #31548 üzenetére

    Megnéztem a Timeless pilot végét, kb. az a 15 perc volt a lényeg. Ami baromi sablonos volt, és igazából ott fektették le a sorozat további sorsát és a sztori alakulását. Kár érte, mert egyébként lenne potenciál a sorozatban, de nem hiszem, hogy olyan lenne mint pár hasonló jó: amik gyengén kezdtek, majd később megerősödtek.

    Frequency Pilot

    Aki látta filmet, azt tudja miről szól a sorozat. A megvalósítás nem rossz, de mégis valahol picit amatőrnek érződik az egész. Szerencsére a sztorit nem húzták sokáig, volt benne fordulat (több is), így talán nem lesz unalmas ez a családi dráma. Bizakodom kcisit, hátha tudnak ebből is jót csinálni. Még hátravan 2 időutazós sori idén, remélem a 4-ből legalább 2 jó lesz, de még nem tudjuk melyik. :)

    Aftermath 1x02

    Adtam egy esélyt a második résznek, hátha jobb, lesz. Hát nem nagyon sikerült ezt jól folytatni. Gondoltam poénsorozatnak jó lesz, de ezek nagyon komolyan vették magukat és nagyon nem tesz jót a sorozatnak. Az utolsó 30mp az wtf, nem is értem hogyan hoznának be egy ilyen szálat. Talán még gy rész esélyt kap, aztán majd legfeljebb visszatérek, ha pár évad után azt mondja valaki, hogy ez jó. :)

    (#31576) gyuromoj Komolyan nem értelek titeket, a felirat mániátokat és elvárásaitokat meg végképp nem. Én meg rántott húst vacsoráztam krumplival, hogy jön ez ide?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák