Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz KisTücsök #22590 üzenetére

    GoT 5. évad

    Egyetértek, nekem is ez a véleményem róla összességében.

    Azt hiszem már az évad előtt nyilatkozták, hogy ebben az évadban nem szerepel a kis Stark kölök. De azért kíváncsi leszek rá, mert elég érdekes volt már az a szál. No majd jövőre. :)

    (#22591) batai15 : Nem, direkt szar sorozatokat írtunk. ;] De hát nyilván kinek mi az ízlése. A True Detective baromi jó, 8 részes krimi-dráma (jól megírt), gyakorlatilag egy hosszú mozifilm. A második évad vasárnap kezd, de antológia, tehát más sztori lesz, más szereplőkkel. A Fargo szintén 1 évados antológia (ősszel jön majd a második évad), hideg-rideg szatirikus krimi. A Sons of Anarchy motoros bűnbandáról szól, picit közelebb van stílusban a BB-hez, azért írtam, és az 7 évados. Az Utopia egy jó alaptémával megáldott, gyönyörűen fényképezett összeesküvés-elméletes, menekülős téma (2 rövid évad, és valószínűleg nem lesz több).

    GoT-hoz hasonló talán a Vikings, amiben több az akció, mozgalmasabb, ha neked az (is) bejön.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz KisTücsök #22590 üzenetére

    GoT S05
    Könyvben előrébb jár valamivel Rickon és Bran szála is, így gondolom a következő évadban lesz haladás ott bőven.
    Azt kell, hogy mondjam, kevés helyen tetszettek a módosítások a könyvhöz képest, illetve ez volt az első évad, ahol erősen úgy éreztem, hogy nagyon sok mindent hagytak ki a könyvekből, illetve sok szálat jóval rövidebbre vettek. Tény, hogy bizonyos szálakat továbbvittek, de történések/műsoridő tekintetében ez a továbbvitel szerintem jóval rövidebb, mint amit a könyvből kihagytak/lerövidítettek.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák