Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz fojtviki #10605 üzenetére

    Én sem szimpatizálok egyikkel sem, de a sorozatban nem is ezen volt a hangsúly igazából, hanem a karaktereken és Walt "életútján", illetve azon, hogy bemutassa, nem minden fekete vagy fehér. Illetve ha úgy nézzük, akkor nyilván megmutatta mindkét oldalát a drogos témának is: gazdagság-hatalom, ugyanakkor teljes lecsúszás, erkölcsi romlás, életveszély és stb...

    Egyébként nekem egy kicsit a The Wire első szezonja (illetve az első pár rész) volt ilyen "nehéz", na ott kaptunk rendesen a gettó/narkó témából, hozzá kellett szoknom nekem is, de megérte, mert hát minek szépíteni, ha egyszer ez a valóság. És az az egyik legminőségibb sorozat, amit szerintem kár kihagyni, persze azt is megértem, hogy ha valakit teljesen taszít a téma és inkább olyan sorozatot keres, ami nem annyira "realista". :)

    (off, csak zárójelesen: azért nem minden hajléktalan részeges, semmirekellő, szóval azért őket nem venném egy kalap alá a drogosokkal, de a kutyás dologgal egyetértek, mert nagy kutyabarát vagyok :) )

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák