Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Ellia #65986 üzenetére

    És akkor most jött el az a szürreális helyzet, hogy vitatkozni próbálok valakivel, aki látta a sorozatot, miközben én meg nem láttam. De ha már a sorozatok tele vannak ilyen sületlenségekkel, akkor miért ne utánozhatná ezt a valóság? :D

    Szóval az első epizódból elvileg az derült ki, hogy a hulkká válás valójában egy teljesen hétköznapi történés, ami egy normális ember életében nem okoz nagyobb törést, mint az első üveg sör elfogyasztása. Az emberiség egyszerűen peches volt, hogy az első hulk pont egy olyan emberből lett, aki nem csak alapvetően problémás (= férfi), hanem idegbeteg(?) is, düh kezelési problémákkal, és akinek csak ötvenéves korára sikerült úgy ahogyan felnőni, bár pont az első epizód mutatja, hogy még így is infantilis maradt. (Ami jogi részről felveti (ha már az ügyvédeknél tartunk), hogy miért is nem áll bíróság előtt egy teljes város szétveréséért, ha az átlagembert már egy kocsma szétveréséért felelősségre vonják...)

    Nem mellesleg kaptunk egy triviális módszert további hulk-ok gyártására, nem tudom, hogy a sorozat foglalkozik-e ezzel a szállal, és ha nem, akkor miért nem...

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák