Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Power S06:

    Az utolsó 3 részt még nem láttam, azt most hétvégén tervezem ledarálni egyben. Tehát a 12. részig bezárólag: A 10. rész vége, hogy lelövik Jamest teljesen meglepett annak ellenére is, hogy biztos voltam benne, hogy kb. ilyesmi lesz a vége, vagy lelövik, vagy elkapják és életfogyt vagy méreginyekció lesz a vége. Na de nem tudom ki hogy van vele, de a legszarabba alak az egész sorozatban a legutálatosabb, legszemetebb karakter az pont a fia Tariq. Hogy ez ilyen fiatalon mennyit tud hazudni az valami egészen elképesztő. A csávónak annyira nincs semmilyen értékrendje, hogy nem volt olyan személy akinek ne hazudott volna vagy ne verte volna át. Az meg hab a tortán, hogy nem akarja vállalni a felelősséget Rayray megöléséért, azok után, hogy a testvére Raina miatta halt meg. Na de a másik ami csípi a csőrömet, hogy Tasha teljesen feleslegsen nyírta ki szerintem Lakeishát. Nem azt mondon, nekem se volt túl szimpi Lakeisha, de úgy érzem T nem kicsit túllőtt a célon a megölésével. Pedig állítólag országos jóbarátok voltak... aha, látszik. Nagyon remélem, hogy Tashaát elkapják ezekután és minimum életfogytot kap. Aztán ott van még Dre. Na ő nálam kb. Tariq -kal van egy szinten. Ezt a szemét hazug rohadékot, hogy ez is szó nélkül mindig mindenkit átvert, de nagyon örültem neki mikor végre a böriben elkapták, pontosan azt kapta amit megérdemelt, imádtam, ahogy felgyújtották tommy emberei. :D Tommy is megér egy misét, de róla már az elejétől kezdve tudtuk, hogy egy mindenen átgázoló rohadék, bár egy ideig ugye még lojális volt Ghosthoz, de aztán nála is elment ez a dolog. Minimum azt érdemelné amit Ghost is kapott, kíváncsi leszek, hogy mi lesz az ő sorsa az utsó 3 részben. Igazából mindenki egy sáros, simlis, rohadék a maga szintjén ebben a sorozatban még az FBI is. Ez is csak azt mutatja, hogy semmi sem fekete vagy fehér. A 11-12. rész érdekes volt, nekem ez a megvalósítás nem jött be annyira, az előzőben ugye Dre, a másikban Paz szemszögéből mutattják be az utolsó napot, aminek estéjén Ghostot kinyírja valamelyikük. Remélem az utolsó 3 nem ez lesz, hogy még nem tudom hány karakter szemszögéből kell végig nézni az utsó napot, engem a végjáték érdekel, mert én arra számítok hogy omlik majd minden össze Ghost halála után egy kártyavárként. Kb mindenki börtönben és/vagy holtan kéne, hogy végezze szvsz.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák