Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Agents of SHIELD 6x12-13

    Kissé sokkolódtam amikor láttam a promót pár napja és fináléként tüntették fel, teljesen kiment a fejemből hogy ez már amolyan félévad. Szokásos SHIELD finálé, volt benne dráma, fordulatok és ordas nagy cliffhanger. Elnézném örökké ezt a sorozatot, ezért is szakad meg a szívem hogy a következő az utolsó lesz. Talán ez az egyetlen sorozat eddig, amit naprakészen követtem a legelső résztől kezdve, és egyetlen egyet sem hagytam ki. Jó volt az évad, kicsit lassan indult be ahogy szokott a széria, de a végére szépen befutott.

    Az időutazás, és pontosabban az Agent Carterre való rákötés jelen pillanatban lehetetlen, hiszen a látottak alapján bő 15 évvel az előtt járnak, de még Amerika Kapitány előtt is bő 10-el, de ez nem zárhatja ki hogy később rákötnek. Egy dolgot nem értek. Hogy szerezték meg a zsoldosok Fury kockáját? Az hogy bemásztak Simmonsék fejébe még nem jelenti azt hogy tudták hol van, hiszen Coulson nem nekik adta azt hanem Macknek, ő meg gondolom úgy rejtette el, hogy senki más ne tudja. A másik hogy mért pont 1931 környékére mentek, hiszen akkor még nemhogy SHIELD, de még SSR sem volt, hiszen azt pont a háborúban alapították meg, hovatovább, szerintem Peggy is bőven valamelyik akadémia padját koptatta. Ámbár cseles trükk, hogyan védhetik ki a csettintés okozta zavart, mért nem volt hatással a sorozatra. Egy biztos, baromi hosszú egy év lesz ez, mire jön az utolsó évad.

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák