Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    No, senki nem nézi az új magyar megagiga sorozatot, csak én vagyok ilyen marha :D ?

    A mi kis falunk S01E02

    Továbbra is tipikusan magyar és szögegyszerű poénokkal. Még mindig az Üvegtigris egyszerűsége jut eszembe róla. Nincs igazán egy vezér karakter sem és nincs olyan se, akit tényleg lehetne kedvelni. Talán a kocsmáros Teca, de erősen talán, viszont csak azért, mert a faluban neki van a legtöbb esze. Kár hogy Reviczky (Állatorvos) keveset van jelen, mert még talán neki van sütnivalója. A többi karakter annyira buta, hogy legtöbbször csak kínomban nevettem rajtuk. Azt a fajta fárasztó poént nyomják, amire azt mondja az ember, hogy: "Ahjj már!" és egy kis mosoly rá.

    Saját vélemény, de eléggé butának állítják be a vidéki embert a sorozatban. Nekem ez annyira nem tetszik...ja és másodszorra lőnek el ugyanolyan poént (első részben a pálinkás történet, meg a pörkölt és utána mindenki be van állva, most meg a mariskás "pörkölt" és befüvezik az egész falu.).

    Ha nagyon unatkozik az ember, akkor talán arra jó ez a 20 perc, de egyébként nálam továbbra sem nyerő.

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák