Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Ragnar95 #30529 üzenetére

    Pár napja befejeztem a BoJacket, akartam is írni róla, de ilyen jól úgy sem tudnám megfogalmazni a gondolataimat, szóval mindegy is.
    A lényeg, hogy teljes mértékben egyetértek a cikkel. Egy hihetetlenül intelligens sorozat, ami amellett, hogy időnként elég lehangoló, amellett vicces, szórakoztató, tele van apró gagekkel, amiket tényleg sokszor észre sem vesz az ember elsőre (én is tuti elsiklottam egy csomó felett). Érdemes a háttérre fókuszálni időnként, mert zseniális dolgokat csempésznek a képbe az alkotók. Az említett 4. része az új évadnak is lenyűgöző ilyen szempontból. Meg már maga az ötlet is, hogy tényleg beszéd nélkül megy le az egész, és mégsem hiányzik.
    A szereplők abszolút emberiek, mindenkinek megvannak a maga kis démonai, amikkel meg kell küzdeniük. Ez a fele simán megállná a helyét élőszereplős drámaként. Persze akkor a sok kis apróság (meg nyilván az alap felvetés, hogy antropomorfizált állatok a szereplők nagy része), amik a sava-borsát jelentik a sorozatnak, elveszne.
    Szóval aki egy kicsit másra vágyik, mint szuperhősök, meg sárkányok és élőholtak, az adjon neki egy esélyt!

Új hozzászólás Aktív témák