Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    The Man in The High Castle
    A könyvet nem olvastam, sőt a sorozat megjelenése előtt nem is tudtam a létezéséről, így ha nem olvasgattam volna fórumokat az évadzáró megnézése után, elég sok kérdés maradt volna bennem :D
    A sorozat összességében tetszett, bár esélye sincs az év top sorozatai közé kerülésre nálam, ahhoz nem volt elég jó. Az alapötlet nagyon jó, a hangulat elég autentikus lett, tetszett, illetve végig izgalmas volt, a részek végén cliffhangerökkel - bár ezek jogosultságából sokat levon az a tény, hogy online sorozat, ergo a nézők nagy része darálta -, illetve a jellemrajzok is mindenképp említésre méltóak 1 évad alatt egész mély jellemrajzokat kaptunk, némely szereplőt elég jól megismertünk, jól kidolgozottak, ráadásul a jó-rossz fogalma nagyon nem fekete-fehér, az ideológiájukat nem figyelembe véve minden szereplő rendelkezik emberi vonásokkal, így akár még szerethetővé is válhat bármelyikük.
    És akkor jöjjön a feketeleves: annak ellenére, hogy mennyi akciójelenet volt, kicsit lassúnak éreztem a sorozatot, valószínűleg azért, mert elég sok szálon fut a cselekmény, ami jól is elsülhetne, de itt a sok elhallgatás, rejtély miatt inkább csak azt eredményezi, hogy lassúvá válik a főszál folyása. Ahhoz képest, milyen lassan épül fel a cselekmény, az évadzáró eléggé elkapkodott lett szerintem, ennek ellenére viszont nagyon sok megválaszolatlan kérdéssel zárul az évad, elég homályos a befejezés.
    Mindenképp várom a folytatást, remélem sikerül a kezdeti hibákat kijavítani.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák