Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Viszlát #13783 üzenetére

    Valóban erősebb, érdekesebb karakterek a mellékszereplők (már alapból is kicsit "extrémebb" a háttértörténetük), Chapman pedig kicsit esetlen, talán tényleg mondhatni, hogy buta is. De szerintem pont az volt a cél (legalábbis az elején), hogy egy tök "átlagos" (semmi extra) ember szemén keresztül tapasztaljuk meg, milyen lehet oda bekerülni, milyenek lennének az első reakcióink, mennyire furcsák az ottani rabok stb. Ehhez a kontraszthoz pedig az kellett, hogy Chapman kicsit se legyen olyan erős, feltűnő, okos, megfontolt karakter, mint a környezetében lévők. És erre Kohan kicsit még rá is tesz egy lapáttal. Chapman naiv, álmodozó lány volt, aztán a hülyeségei (vagy inkább naivsága) miatt sittre került. Viszont volt az évad alatt jellemfejlődés/változás a részéről, szóval akkora hibát nem látok benne, még ha továbbra sem ő lesz a legérdekesebb. (De legalább durva fejeket tud vágni. :DDD )

    (A 2. évadot nem kezdtem el, majd máskor nézem, szóval annak fényében írtam a fentieket, nem olvastam el a spoilereket a nyitányról.)

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák