Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    válasz kovsol #25215 üzenetére

    Tudom, tudom, te mindig mást vennél. Bár nem tudom hogy jelenleg milyen transmittert és vaku szettet használsz? Én most legszívesebben 2 db A9II-t vennék egy Zeiss+Batis+Otis+Osiris+Csillagvizsgáló teleszkóp szettet 4 db Godox AD600-al (azért 4 hogy azért mégiscsak…) de valahová sajnos elpakoltam a kuponjaimat.

    De viccet félre téve, a TTL-t leszámítva miben is különbözik egészen pontosan egy TT685s egy TT600s-től? Merthogy a TT685s másfélszer kerül többe a TT600s-nél. Magyarul: 1db TT685 árából veszel 1,5db TT600-at. Szerinted mi értelme lenne a TTL-nek ha a vakukat softboxba vagy beauty dish ernyőbe használom?

    80hun:
    Én sem vagyok egy vakumester, de működik a HSS a tt600+X1T kombóval, igaz csak 1db-al próbáltam eddig, de gondolom 2db sem probléma az X1T-vel. User error volt, nem szorítottam rá a vázra elég erősen az X1T-t. Mihelyst rárakod, a váz (a6300) kijelzi a HSS-t, ezt a TT600-on külön is lehet kapcsolni és mehet a móka. 1/4000-ig. Az X1T a transmitter, a TT600-ban meg van X-es vevő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák