Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    2019 vegen volt akcios a mud,ezt megveve es platinazva(~1honap) tudtam,h a snow premium tuti vetel.
    Kijott es belecsptam....2ho volt a platina,de majd 1honapot vartunk tobben ,h pecseljek mert 1feladat autojat(huzni kene A-B) nekunk adta a jatek ahelyett amit valoban terveztek vele.(amugy HC modban azt a kocsit most is nekem adta a jatek es nincs is a huzos feladat...vagy csak nem nyitottam meg még ami eselyes mert csak a lenyeget csinalom ujra,h a szezon 2-t felkeszulten kezdjem/folytassam ezen modban is.)De ez pici cumi volt ahoz kepest amit ateltem Yukon alatt(utalom is),h a mostani 2-3 cabin leadasok helyett 15cabint kellett csinalni mozgatnk es leadni. Persze jott pecs,de aki benne volt mar a kuldibe annak maradt a 15 .(ami 15 cargo konti es 30fa ugye. :((( imadtam,de letudtam. )
    Ezen kep a kezdeti mentesem a megjelenestol es En az itteni tarsasaggal szemben jol lathatoan coop is aktiv vok.
    A tavolsag az km persze nem merfold,de igy sincs szegyenkezni valom. :D
    Egy upgrade kijelzes bugom van meg(2 volt) ,de masnal ha pont ottvok mikor azt talaljak/talalom akkor beadja.Szval van meg esely,h maxoljam talan.

    (4 serleget kell meg teljesiteni,h max legyen,de inkabb hc mod jatszom most,mint letudjam.)
    Nem merem azt mondani,h tudok mindent,de az lathato,h azert mentem epp eleget,h kelloen sokat lassak/tapasztaljak/ateljek a jatekbol. :B
    A 3alap palya az a belepo es Lake Kovd a vizvalaszto mert ezen tul mar copas jon Yukon es Amur-t nezve.Wisconsin az kb Taymyr picit osszetettebben es nem is ertem,h miert amcsi regio lett.
    Szeretem nagyon es a kezdetek ota sokat fejlodott a jatek,de vannak meg boven problemaim vele. Koztuk a percenkenti autosave amihez johetne egy pecs,h alap/5min/10min/OFF ,nalam off lenne vagy 10min,de nem a percenkent megakaszto alap.A Bandit es tobb tgk osszeer a felepitmennyevel a vontatott pottal es nem fordul. Sorolhatnam,de minek ......

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák