Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #23 üzenetére

    Snowrunner
    Pedig Canada/Yukon nem piskota es adtak melot benne boven foleg,h van amit mar gyartanod kell.Plusz Alaszka es Taymyr is kapott par feladatot es vannak uj jarmuvek plusz megjott a mod mods is,szval tortent par dolog miota nem jatszottal vele. :DDD (es a 3.es 4. fazis meg csak most jon majd ugye.)

    En napi szinten jatszom es segitem a baratlistam vagy csak ugy az idegeneket.Nagy bajom is ez miatt a dilettans mecsméking dolog.Berak utalom palyakra ,xar pingre stb,stb... jo lenne ha raknanak egy rohad szerverkeresot amiben lathato lenne,h milyen map es,h normal vagy mods e a server.Jelenleg csak normalba rak random ez az okos rendszer,de ha nyitsz mod co-op partit akkor a baratlistad beengedi,igy akar jatszhato a teljes jatek mods modban, vagy Te most csak a veget is jatszhatod igy,de vannak mods palyak is dogivel.

    Plusz ha mar irok ide: adatlapon a psn id-m ,nyugodtan kereshet az aki ps-en jatszik mert szivesen segitek ha epp raerek.Van snowrunner kozosseg is letrehozva igy masokhoz is lehet csatlakozni akik tagok es jatszanak ep. Szval akit erdekel kuldjon baratkerest es dobjon itt egy uzit,h Ő lenne az innen.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #27 üzenetére

    Lake Covd es Imandra nekem sem tetszett,de nem a feladatok miatt hanem mert a ho es havas kozlekedes xar lett.Canada sokkal emeszthetobb,de sokkal nehezebb.Nem a talaj miatt hanem mert osszetettebb a feladat.Mert limitalt lett a darabszam es nincs vegtelen aru a gyarban/kereskedesben.Pl kell 2lakokontener amit 2cargo kontener es 4fa ad ki vagy kell 3kozepes cső amit 3femtekercs ad ki,vagy 1nagy betontabla ami 2cement vagy a kicsi betontabla 1cementbol jon ki. Helyenkent kell soxor 6 vas ,8tegla,3kozepes cső,2nagy betontabla es 2lakokontener.Lakokontener osszesen 15kell ami 15cargo kontener es 30fa.
    Szval erdekes,de letudhato ez is 100%-ra. :)

    Plusz ha jol ertesultem akkor februar kozepe a phase3 eljovetele.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #124 üzenetére

    morgen
    A truck felepitmenye short-ra valo ezert nem engedi(alap palyakon nincs,de ha olyan helyre lepsz coop akinek van dlc akkor hasznalni is tudod.....a host eleg ha rendelkezik dlc-vel es Te oda belepve jatszhatsz nala dlc palyan)
    A garazsban irja mikor rarakod az xy dolgot ,h mire jo vagy mennyi javitas,kerek,üa stb van benne.(hc uresen kapod)
    Elhullott vagy nem kello arut akkor tudsz torolni(funktion menuben)ha mellette vagy(singliben potot is), de map-ot nezve es rabokve nem.
    A nagy daru az kb disznek kell csak a jatekba mert minden aru emelheto kis daruval is ha ugyes az ember. Ma epp imandran szedtem ossze vele a vadaszgep roncsokat a kedvenc Azov 73210 el.
    A leggyorsabb modja,h fejlodj ha publik coop jatszod es masok is segitenek,vagy belepsz mashoz es ha latod,h csinalja/csinaljak tobben a feladatokat akkor segitesz es az xp/píz az nalad is csilingel meg az upgrade is kinyilik vagy a jarmu is veheto lesz ha epp azt teljesiti mas.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    2019 vegen volt akcios a mud,ezt megveve es platinazva(~1honap) tudtam,h a snow premium tuti vetel.
    Kijott es belecsptam....2ho volt a platina,de majd 1honapot vartunk tobben ,h pecseljek mert 1feladat autojat(huzni kene A-B) nekunk adta a jatek ahelyett amit valoban terveztek vele.(amugy HC modban azt a kocsit most is nekem adta a jatek es nincs is a huzos feladat...vagy csak nem nyitottam meg még ami eselyes mert csak a lenyeget csinalom ujra,h a szezon 2-t felkeszulten kezdjem/folytassam ezen modban is.)De ez pici cumi volt ahoz kepest amit ateltem Yukon alatt(utalom is),h a mostani 2-3 cabin leadasok helyett 15cabint kellett csinalni mozgatnk es leadni. Persze jott pecs,de aki benne volt mar a kuldibe annak maradt a 15 .(ami 15 cargo konti es 30fa ugye. :((( imadtam,de letudtam. )
    Ezen kep a kezdeti mentesem a megjelenestol es En az itteni tarsasaggal szemben jol lathatoan coop is aktiv vok.
    A tavolsag az km persze nem merfold,de igy sincs szegyenkezni valom. :D
    Egy upgrade kijelzes bugom van meg(2 volt) ,de masnal ha pont ottvok mikor azt talaljak/talalom akkor beadja.Szval van meg esely,h maxoljam talan.

    (4 serleget kell meg teljesiteni,h max legyen,de inkabb hc mod jatszom most,mint letudjam.)
    Nem merem azt mondani,h tudok mindent,de az lathato,h azert mentem epp eleget,h kelloen sokat lassak/tapasztaljak/ateljek a jatekbol. :B
    A 3alap palya az a belepo es Lake Kovd a vizvalaszto mert ezen tul mar copas jon Yukon es Amur-t nezve.Wisconsin az kb Taymyr picit osszetettebben es nem is ertem,h miert amcsi regio lett.
    Szeretem nagyon es a kezdetek ota sokat fejlodott a jatek,de vannak meg boven problemaim vele. Koztuk a percenkenti autosave amihez johetne egy pecs,h alap/5min/10min/OFF ,nalam off lenne vagy 10min,de nem a percenkent megakaszto alap.A Bandit es tobb tgk osszeer a felepitmennyevel a vontatott pottal es nem fordul. Sorolhatnam,de minek ......

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    bocsi,az uccso szerkesztesem duplazta valahogy. torolheto.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #162 üzenetére

    Sztem beadja Yukonon is,mert ott a banyahoz kell valami nagyot huzni.Az sztem megadna ha magasra emeled.(mas azt mondta,h asszem a sarga service pottal csinalta es ok,de ezt csak hallottam)
    Masnal coop is menne,En ugy kaptam,mentettem egy felborultat ,de ha belepsz mods es letoltod az off-road potkocsi pakkot abban van minden,megveszed ,emeled, eladod,majd folytatod mods nelkul.
    kabinok

    az uccso 3 csak igy fert el,de beadta.

    Bug volt,de lehetne alap,h leszakad

    Ez pedig normal mod is muxik es ha nem utkozben talalod ,mint En akkor ez lehet mozgo fuel es repair pack az azov teton.(mason is amin elfer a pici scout)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #164 üzenetére

    Aktivald a mods-ot, emilcim megad,jon kod,beir mods nyitva , majd off-road trailer pack letolt,garazsnal pot megvesz,emel es tied a trofea. 10perc es letudtad.
    En anno mods es minden nelkul platkoztam es nem zavar ha mas mods csinalja.....esetedben nem is nagy dolog csak egy pot elerese garazsnal. Mas harckocsival jatszik es hegyen-volgyon at szval. :D
    Amugy 0.7% a platina elerese ps kijelzesben,igy mods mellett sem tolonganak a platinasok a jatekban gondolom platformtol fuggetlenul sem. ;)

    A psn id-m latszik a kepen,akit erdekel coop segitseg keressen batran.Normal es Hc mod is harcra kesz a gepparkom. :K
    Amugy hc mod ertheto meg,h miert is van a palyakon annyi tanker......es,h a jatek valojaban sztem azon mod tervezodott mar a kezdetek ota.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz centrino #166 üzenetére

    Sima ps4 eseten fhd 30fps,de pro-n fhd 60fps-t tud a jatek, En nem panaszkodom pro-n. :D(ssd mellett a toltesi idoim is emeszthetok,de gondolom ps5nel csak 1 pillanat minden.)
    Nincs felbontas fetisem igy az fhd nekem boven ok,de a 60fps az jobban all a jateknak ezt elismerem,igy ertem ,h kivarsz...... (Picit rakeresve csak utalgattak ra focusnal is es datum sincs meg ha jol neztem. Szezon 2-re azert eselyes lehet talan.) Ha jol gondolom fhd 60fps az most is letezne ha ugy jatszanal esetleg,nem gaz fhd-n sem.Sot komolyan relem ,h fhd 120fps is jon a frissitesben majd mert ps5-ot elobb szeretnek venni ,mint 4k tv-t . :DD

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    Jah,h a texturak es a kornyezet, nah az ilyen volt es lesz is mert tekergetik azt ossze vissza,de jo sose lesz.(mert nem konzolra fejlesztik a butak......pedig sztem sokkal tobben jatszuk konzolon ,mint pc-n. :D ) En ezt mar megszoktam,de az elottem termo szinte lekuzdhetettlen sziklaktol azert csuklik a jo edes anyukajuk. ;)
    Reszemrol sokkal nagyobb baj,h adnak egy cat rakodogepet(teszt utan) es kb hasznalhatatan mert menu almenu es mukodes az elerese es vagy mozogsz vagy rakodsz....jon javitas,igy mar picit jobb,de messze nem az igazi.Funktion es 3szog adhatna a menujet,de az most megmutatja az auto seruleset ami tenyleg nagyon kello,hasznos es hasznalt dolog. :((( Vagy r1 es 3szog ,de barmi mas mint a mostani....ugyan ez a radarkocsi ,stb. Nincs raklap az aruk alatt es ahol van az is keves es sulyuk sincs, igy Cat-el igy vicc rakodni menutol fuggetlenul. Nincs fek a potokon igy lejton lefele csodas elmeny mikor teli fekkel letol a gcibe es megborit.A pot ugy csapkod az ember mogott temponal a kanyarokban,h az mar vicccccc es 0 menetstabilitas nincs leprogramozva hozza.
    A darukon nincs lampa(mud-tudja kalcsolhatoan)
    stb,stb,stb
    De pl a sarga villogo az kapott kulon on-off lehetoseget. :C :C :C
    Sokkal tobb es jobb is lehetne ez a jatek ha masok tesztelnek nem ilyen GW faxkalap OMG hgyerek aki sztem ki sem jatszotta a jatekot,de OMG OMG az megy. Nezetseg ,penz az van,de esz az vajmi keves.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    Van az amit irtak elottem gyari verza,de ingyen is van a mods keretein belul(coop kepes) palya is.
    Szamot most nemtok ,de 20korul tuti... remoh palyait ajanlom, joparat kijatszottam kozuluk es igenyes jol osszerakot palyak.
    A gyari palyak meg tesztelhetok szamodra is csak menj online coop es barhova berakhat a rendszer.Belepve jatszod,latod,eldontod.Par ora coop utan tuti jarnal minden,mert ps-en rengetegen jatszak coop .

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #180 üzenetére

    Ha jol sejtem emelni probaltad a daruval a borultat es ugy borultal azzal is...... Legkozelebb probald,h csak siman csorlovel megrantod oldalrol es a komplett szerelveny (jo esetben az aru is rajta) talpraall.
    En tuti nem ilyen autokkal szenvednek mert ezek xarok mind,full tuningon is... azov 64 nem jott be akkor nezz ra az 53-ra az gyorsabb,mint a 64 vagy 73 ,de a naftat is xereti viszont alapon is egesz korrekt,mig tuninggal egy tank szinte.(hard mod a nagy fogyasztas a hatranya es ott jobb a masik 2 azov)
    Voron grad ez kapcsolhato awd es diffi mig az AE -nel ez allando,de mindketto jo verda ha kap emelest,valtot es nagy mocit. Perzse van sok verda a jatekban ,de nagyreszuk tenyleg csak arra jo,h felhuzd magad es az autod csorlozve es szenvedve hosszu ido utan atjuttasd ott ahol egy azov vagy voron rohogva atnyargal.(vagy a ziks 605, bandit vagy az 5600ts, f750 stb,de ezek dlc-s verdak)
    Ajanlottak mar,h menj taymyr-ra es zsakold a tatarint mert jol jon .Tamogatom, plusz ott konnyen zsakolhato a tayga is ami nem kedvencem,de hasznalhato(nekem tul ideges a kormanymozdulatra adott reakcioja mert rovid epites) vagy eladhato. Plusz a tobbi uj verda es az uj kornyezet is segithet atlendulni ha epp besokalt valamiben mas region az ember.
    Alaszka is ad jo upgradeket es van ott is uj verda igy oda is erdemes atnezni.Szenvedni picit a hoban....
    Nagy daruhoz annyi,h azt p12-re rakd mert az a legmagasabb,igy kevesbe er le ,mint massal.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz centrino #187 üzenetére

    Igaz nem rogton,de kello penz,rang es a megfelelo verdak,upgradek beszerzes utan En is amur-t csinalom.Mert ha megnezed akkor ez ad rendesen penzt es csillagot is.En tudatosan a kilovesre megyek mar csak.Nyitva chernokamensk garage es felepitve a gyar is rajta.....Most northern egis(ha jol irom) -rol rangatom majd a helyere a raketakordet es csinalgatom a dolgokat,h tudjam osszeszedni a raketa darabjait,oszzeszerelni es elsutni az urbe. :D
    Hard mod mar nem celom a 100% igy csak a fo feladatokat csinalom ujra es a szezon2-t ugyan igy.Keson hoztak a hc-t es minden xart ujra megenni,h 100% legyen,mar nekem sincs turelmem/kedvem (tudom,h mennyi melo es annyit nem er ,igy eleg a normal 100%.)

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #190 üzenetére

    En is orulok,h van nemi aktivitas a topikban,mert soxor raneztem regen is,de csak pangott.
    Ahoz kepestt most pezseg es remeljuk jonnek meg hivok. :D

    Latom azov73210-et nyuzol (ami kedvencem) es jol is kihasznalod azt amit elbir. :)
    Ha megfogadsz egy tanacsot akkor megjobb lesz a verda. Menj amurra es zsakold az aktiv futomuvet.Nem mondom,h nem fog sese lekoppanni,de kb 80%ban atsiklik ott ahol most majdnem orrabuksz. Nem konnyu mert urskan aruhazat es alagutat is kell elotte nyitni(egy marek hidat is kene epiteni,de a jegen okosan kozlekedve kikerulheto) igy atjutottal cosmora es garage nyitva.Itt a kozeli aruhazbol 2faval megrakva egy hidat megepitve atjutsz chernokamensk-re es zsakolhatod az emelt futomuvet. Ha kell irom a konkret feladatok nevet es mutatatok terkepen utvonalat mit,hogy. Isten lenne utana az azov. ;)

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #188 üzenetére

    "HC az nagyon komoly. ott már tényleg mindent ismerni kell alaposan."
    Plusz mellette teljesen maskepp is kell jatszani,mert egy recovery az 2-5-8e piz vagy megtolteni egy tankert is egy kisebb vagyon,de letudni egy feladatot is soxor tobbe kerul ,mint amit ad(alap palyakon nagyon gyer a piz). Megszokni,h mielott megis eladsz valamit elotte le kell rola venni az osszes tuningot,h ne addja el az ember felaron es vegye ujra teljes aron mas autohoz ismet is ido/tanulopenz ara.
    Leadas elott a teli tankert 25%-ra uriteni es atfejteni egy sajatba is energia,de az üa draga (2-4-6-8 piz/L kutfuggoen) igy orulve teszi az ember. Mert tankert vasarolva ures a korde es tolteni kell.
    Szerviz,üa felepitmeny cserekor bukod ami benne van ha pl platora valtod.(kuton ,kulon repair allomason toltheted csak.)
    Megcsinalva egy feladatot tudva,h autot ad erte normal mod es meglepodni,h itt nem kapsz csak csipiszt , nah az is jo erzes. :DD
    Regiovaltas autonkent 3.5e piz meg region belul garage csak 1e. :C
    De oszinten mondom,h jobb a hc,mint a normal mert itt 5x atgondolsz mindent,hogy,mit ,merre,s mikor mert feleslegesen menni itt gazdasagtalan.
    Hirtelen ennyi :D

    (jatszva Te tisztaban vagy vele,tudom.De masok had tudjak meg,h milyen jo is ez. ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #193 üzenetére

    Hat lehet picit mutans lesz elso ranezesre ,de benne van a kanyarban a ziks 605 es az azov active futomu is a vegere.
    Elsonek el kell menni egy potert ami aruhazat nyit.(a zold ponyvas pot a jatekbol)

    Majd visszahuzni a helyer es van motyo.

    Ekkor megepited a hidat majd nekiallsz a "a heap af work" nak .(ha tudsz egy vasat is vigyel magaddal es at cosmora,garage mellett jol jonne sziklat javitani)

    De mielott nyilik az alagut el kell ugrani 1potert is

    Atjutva ha van vas nalad akkor utad elejen hasznalod vagy kerulsz(,mint a rajz) es aruhazban felvesz 2fa(2service spare is ha birod....utzarat nyitna,de megy nelkule is) majd elrobogsz a hidig.

    Itt beszenveded magad a ziks hez ha gondolod.(tankolni,javitani kinem kopom most,de valamit kell vele,h megadja.....mas majd segit vagy gugli,vagy kesobb irom)

    Aztan javitod a hidat es mesz az alaguthoz.(atjaro elott javitasz vagy kerulsz,mint a rajz)

    aterve meg csak el kell menni erte.

    remelem nem maradt ki semmi,de majd reklamalsz ha igen. :D

    anno irtam,h a pici daru eleg mindenre is ....par kep,h szemleltessem



    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #196 üzenetére

    Ne ertsd felre nem szeretnek nagykepernyos lenni,de a normal jatekomban 12.5millio km -t letoltam es 4000+ feladatot megcsinaltam masoknak,van 100+ verdam full tuningon es meg most is 12milla pizem igy nekem mar a normal az tenyleg uncsi. A hc es a masfajta jatekmenet hozott ujat,de nagyon varom mar a kovi palyat,h kapjak valami uj feladatot is. hozza.
    A trialok kozul a joker az sztem nem teljesitheto vagy csak nem jol probaltam eddig,de az nem megy. A masha baba es a bokszkesztyű az bent figyel a fulkekben mert azok tetszenek es tejesithetok voltak a feladatok.
    Az uj Khan elejen viking diszeleg ,de bevallom az nincs nyitva csak az uccso elotti pecs utan aki a repecsig(1-2nap)foglalkozott a verdaval es rarakta( mert nyitva volt csak azon autora minden uj disz) annak azon rajtmaradt,igy 1verdam disze viking lett.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #202 üzenetére

    1. A terkepen ha az adott pont(aruhaz,kamion,pot) fole illeszted a navigacios kor jelzest es nyomsz felette egy R3-at akkor megutatja,h mi van az adott aruhazban,auton,poton es milyen allapotban van az adott jarmu.

    2. Leadasnal ha a kocsi/pot ugyan azt tartalmazza akkor ,pl pot leakaszt ,kocsin unpack,osszeakaszt es lead.Igy a potrol tunteti el az arut.Utana rogzited ismet a kocsin a rakomanyt es mehetsz vele tovabb.
    (A kis daru pl ezert is jo ha van az auton,mert ha kell atpakolsz barhol barmit......ezert jo az azov73 mert daru es plato es potkocsit is huz. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #211 üzenetére

    Hat jah,ha gyartod a motyot az adott palyan az soxor szivas(szivatas a reszukrol).......a 8helyes pot meg agyhalal a jatekban.(sztem nem hoz annyi hasznot,mint amekkora cumit a hasznalata......En nem is hasznalom ,maskepp oldom meg,mint lathato majd.)
    Fentebbi kepeimen amit amur-rol keszitettem mas celbol jol latszik(nincs hid es nyitva cosmo), En nem gyartok,athoztam inkabb cosmorol az urska hidjaihoz kello(meg mashoz) anyagokat.Egyszerubb es gyorsabb sztem(meg hard mod is).
    es ez igy 12 slot...alagut ok,no para nem tunik el ,mint regebben ha emlexel vagy mas.

    Ez csak 6slot ,de soloban

    A jeg peremen jarva is a gazdasagos feladatmegoldas a cel

    Chernokamensk-en is lehet/kellene gyartani majd nagy csovet a gyar epitesekor ami 1kozepes cso es 2 tekercs,de az 1vekony cso es 2tekercs ....aha meg persze meg anyukatok,szval rohogve athoztam cosmorol a 2 nagy csovet,mint legyartsam odaat,de puszilom anyukat. ;)

    Lancos gumi.
    Havas palyan En hasznalom mert ez (is) kisebb hatrany sarban,mint amekkora cumi ha nincs es kellene mert ilyen jon epp szembe...

    Fahordas
    pl 6egyseg(18db) kozepes ronk behordasa,leadasa taymyr-on.

    odaerve lead es csak atlogdostem a potra magamrol

    majd pack es lead es ujra.(mivel rovid ronk felepitmeny van a kamionon,igy ott nem akar rogziteni es nem rikacsol,h gond lenne csak rogziti a poton. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #213 üzenetére

    Mindenki ugy ahogy neki jol esik.......
    A mods megjelenesevel barki platinazhatja a jatekot ugy,h a nagy "homokozobol"(,mint fenntebb irta mas) azt hasznal segitsegul amit szeretne es ugy jatszva a jatekot ahogy tetszik.....Ez sztem ahoz kepest semmiseg,h tobb dolgot viszel magadra aggatva .A tulsuly fogalma az itt nem jatszik,nincs pacskeros ,h buntibe fuss :D A palyat igy is le kell kuzdeni es a magasabb sulypont az azert hoz nemi kockazatot is. Nem kotelezo csak mutattam,h van ilyen megoldas is.....amihez azert daruzni is kell tudni,pl ronk eseten feltetlen.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #216 üzenetére

    A farmsimek is tartalmaznak mods lehetoseget.Meg abban is jobbak,h ott van publik mods coop lehetoseg es serverkereso. A mud-ban is van kezdetleges,de hasznalhato serverkereso.
    Itt meg csipisz van amit nem is ertek es bosszant is mert coop parti vok.
    Amur megjeleneseig pl meg annyit engedtek,h publik mods servert indits.Ezt beallitva es visszalepve majd ujra coop partit keresve mods public patriba rakott.(megfelelo mods meglete mellett.Nelkule kiírta,h mik kellenek.....letoltve ,ujraprobalva rengetek patiban jartam.)Maceras volt,de igy talaltam kiskaput mods jatszani random idegenekkel.Mukodott a pecsig mert akkor eljott a mostani beallitas,h public nem engedi a mods-t bekapcsolni......kiskapu bezarva. Nem ertem miert nincs 1+ev utan sem serverkereso es miert privat(baratlistas) lehet csak a mods parti.Mivel nagyon retegjatek es a baratlistamon par ember jatsza(igazan mar csak 1) igy nekem ez nagy ervagas.
    En ha jatszom azt coop teszem es johet barki,belepve latja mi merre hanyora es ha talal szimpi feladatot nekiall,vagy kilep.Ritkan rugok ki embert,de vannak bunkok akik tornek zuznak csak,nah azok repulnek.A tobbseg korrekt es jatszani jon es tenyleg orakon at is segit vadidegenkent.(mint En is ha masnal vok)Nem beszelunk,de idonken ranezve a terkepre latszik ki merre jar mit csinal,nem e kerult bajba stb es ha kell megyek tankolom,javitom,segitem ,h befejezze amit csinal. De szedtek mar ossze a xarbol engem is szorult pillanatban mert terkepen meglatva a borulast,jott menteni.(dudalas,villogas es megyunk a dolgunkra.)
    Tapasztalat,h rengetegen jatszak coop ezt barki ellenorizheti ha coop inditja a jatekot.(vagy Ő megy mashoz).Rovid ido alatt megtelik normal mod a parti.Hard mod is jatszak coop,de ugy sokkal kevesebben lepnek be hozzam vagy talalok mas partit.
    Ezert mondom soxor,h jo a jatek,de lehetne sokkal tobb es jobb is csak.........
    Nah kisirtam magam. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #222 üzenetére

    Az OHD1 az vilagoszold mud kategoriaban ezert "good" a jatekban (P16,P512 verdak eseteben exelent,de ezek csak hatsokerek meghajtasu verdak,valszeg azert kaptak jobb/nagyobb tapadast.......sztem igy is xarok,de ez mellekes) mig az MSH3 az sotetzold ezert exelent a jatekban.
    En spec a topikba kerules ota neztem csak ilyet(ezt),de pl tablazat nelkul (is) az UOD2-t talaltam jobbnak osszessegeben (mert ugy kell nezni es a tablazat is ugy nezi,h osszesen a 3 talajtipus mennyi pont) Ford F750-en.
    Szval sztem jo a tabla es a jatekban a kijelzes es jatszva is erezheto,h mas es mas a gumi az auton.

    Mods.(ps aktivalas)
    menuben ramesz a mods menupontra es x majd beirod az emilcimed(ps acc emil),jon kod amit beirsz a kovi ablakba ami jon ps-en emil megadas utan.Kinyilott a mods menu.....itt lehet keresni,szűrni oket kismillio modon,h csak a neked tetszo vagy updatelt vagy megjelenesi sorrend vagy map vagy mi hogy legyen. Nezd at alul a lehetosegeket,ir mindent.
    Ps 4 eseteben ram fuggo es igy gepfuggo is(fat,slim,pro ),h mennyit enged letolteni,hasznalni.Ps5- nel a ram mar nem akadaly mert tobb van,igy ez ott mar nem szempont ha jol gondolom.
    -szval ne pc-n nezegesd hanem csinald meg ezt es ott lesz minden ami neked kell vagy sem. Gondot nem okoz ha aktivalod a mods-t, az sem ha letoltod,hasznalod,letorlod idovel az xy modst. Viszont van 2 dolog amit azert jo tudni.
    1.Mielott kitorolsz egy modsot elotte add el az autot es ne maradjon palyan,garazsban,mert sir majd a mentes utana ,h kene xy mods(kamion,pot,barmi),de a jatekot folytathatod csak sir ,h hianya van.(ha elmulasztod,ujra letoltve ismet palyan,garazsban lesz,eladod es a mentes megjavul.Addig piros felkialtojeles )
    2. Ha mods-os mentessel online ,normal(mods mentes) partiba mesz majd utana ujra singli jatszol akkor elotte mods auto/autok szinten elad,mert kulonben bukod oket es meglepetes er. "Hé haver hol a kocsim". ;] (Sok love eseten nem para,de kezdokent bukni pl 100e erteku verdat vagy tobbet 1szerre biztos megviselo ezert mondom inkabb.)
    Mods ami nekem tetszik es hasznalom ha olyan partiban jatszom vagy mods palya vagy stb.
    Azov 7330 (mozgathato autoszallito felepitmeny, 6ws, kama szoges gumi....nekem 1ik kedvencem)
    Mustang pak(Kamaz megfeleloje... medium log es ronk daru felelitmeny egyben es radar felepitmeny is van ra. Most lattam,h csinalt mas is ilyesmit es kulon ronk daru is elerheto mar(mas,mint az alap jatekban)....ezeket nem probaltam,de a mustang ok.)
    GGMS Hibryd pak.( villanyos vasak tarhaza,de van egy Ford amibol belsoegesu is van es neonozhato :D aksis csorlo mindhez. )
    R&R Warrior (erdemes ranezni, nalam sok orat futott mar ez is.)
    Frog's Titanius maximus 6x6 (van 6x6,4x4 egybe pack is. )
    (ezen modsok egyike sem jatekgyilkos mindenen at jarmu,de azert erosebbek ,mint amit az alap jatek enged. Penz es egyeb ilyen jellegu mods-t nem probaltam soha,mert az alap mentesem hasznalom mindenre es kockaztatni/bukni nem szeretnem,igy azon dolog mar nem erdekel!!!! Kepeket most nincs kedvem csinalni,beilleszteni,bocsi. Ma elmentem a kordeert,raketat osszeraktam,odavittem es kilottem hc a sputnyik v-t (7es fel ora) ,megirtam a hsz-t,eleg ez mara....majd holnap a kepek.)

    Yodamester
    konkret nevet ha irnal az nagy segitseg lenne,mert kep alapjan ez csak egy kek/fekete Ford szeles "monster" gumikon. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #227 üzenetére

    Ilyen javitas vagy leiras mod sztem nincs.....
    Amit serelmezel az persze bosszanto,de ha megtanulod mi mekkora akkor ez mar nem okoz problemat es fejben mar rakod is ossze,h azt hogy es mivel vigyed.A jo auton meg kis daru mindig van,igy azzal a kello potig elviszel barmit ezt mutattam mar. ;)
    Daruzni sztem jo dolog,En mud-nal rakaptam mar es ronk darun edzodtem....ott volt felrako,h csak daruzva lehetett pakolni.....jottek sorba a daru ala a parti nagy auto daru nelkul,pakoltam es tanker pottal bekisertem oket a hosszabb uton,mert a roviden idoszakos sorompos korlatozas volt. Regi szep idok...
    Taymyr megvaltas lesz Alaszka utan ,bar vannak copatos reszek ebben is nekem megis 1ik kedvenc regiom.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #229 üzenetére

    Hat a scout az nalam tatarint (2ot ad taymyr) jelent alap jatek eseten.(szezon1el ford f750-et meg) Viszont ha vontatni is kell pl radarkocsit(szezon1) akkor a loadstar1700 es a yar ami nekem tetszik,de sarban szenvednek mar ezek is.
    Amugy az emlitet feladatot ha tatarinnal csinalod csorlon cibalva a kocsit is megadja,ha nem tevedek mert csak oda kellett huzni a helyekhez.(arut leadni nem jo,de odahuzni tatarin is ok.Alaszka hava meg nem palya neki....lake kovd tol mar akadnak boven helyek mikor a tatarin is csak szenved a hoban,jegben,sarban.Amur egy nagyon nehez palya lett es northern aegis a meggy a hab tetejen ha 100% a cel akkor itt lehet nyelni boven.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #238 üzenetére

    Jol gondolod,es felesleges kovet/barmit mozgatni mert palyavaltaskor vagy ujratolteskor a kezdo kep fogad. Az otlet jo amugy es mods gepekkel siman eltolhato(van tololapos mods),elviheto(billencs is valami megoldasban) lenne ha ezen iranyban is fejlesztenenek.

    idomeros feladat.
    En sosem sietek mert nincs idozar,igy ha 1ora akkor is bronz es megadja. Sehova nem szamit bele,nincs lista,h ki lenne a jobb pl baratok kozul.(nemhogy vilaglista)
    Sima idorablo,semmitero jatekidotoltelek.

    Corpuscle
    Nah meg van mar Ziks vagy az azov aktiv futomu?

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz yodamester10 #243 üzenetére

    Legy oszinte mert lehet 20000L benya es 20000javitas is rajta. :DDD (mivel lokos es tetocsomi is van a kepen igy az 10e/10e mar es nem latok bele,de valszeg ott is televan. ;] )
    Amugy jah,jo a Frog's 6x6 hasznalom En is,mint irtam korabban.
    Plusz van konzolon is a korabban favorizalt Kenny is amit mutattal.Nem probaltam meg ,de majd megsasolom mit tud.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    Igen,csak addig kell xy helyen lennie mig vegzel az adott feladattal.Utana nyugodtan atviheted akar a masik palyara is es ott is hasznalhatod a kovetkezoknel korlatlanul.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #255 üzenetére

    A Rift az miota dlc elem? Ez nekem uj es sztem regebben az alap jatek resze volt meg. Bar igaz,h frissitettek ossze vissza mar a masfel ev alatt,igy akar ez is kitelik toluk.
    Nem is mutatja a terkeped es nincs hozza feladat a listadban?

    Corpuscle
    Nah akkor csak sikerult es mods sem kellett. Grat.
    A mud eseteben a dlc is kulon trofeas volt,itt mar nem volt annyi gogyi.(mint sok masban sem)
    A 30as szint meg vicc kategoria es a csillag mar ertektelen az alapjatekban is a feletol,mert kb itt mar maxon van az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #258 üzenetére

    Kesobb jott az alapjatekhoz,de sztem azt mindenki megkapta,mint az egyeb alap regiora adott kulon feladatokat is amik kesobb jottek.
    Szval ha nalad is 4terkepesnek mutatja taymyrt es megvannak az ottani feladatok a listadban akkor oda meg nem mentel at,de a lehetoseg adott. Ha 3map a taymyr akkor nincs Rift.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #260 üzenetére

    Akkor ok es van Rift.
    A dlc nem dlc kerdes meg erdekes,mert ha felfedezesnel ott vagy Lake kovd-on a Tuz Acteonnál akkor utana pl Acteon-t tudsz venni,de a Ford F750-et nem adja mar hiaba vagy palyan mikor megkapja a host. Anno ezt tapasztaltuk mikor hostoltam a sajatom es innen egy forumtars alap jatekkal volt nalam.(azota persze valtozhatott,javithattak,de anno igy volt)
    Az is erdekes,h beenged es jatszhatod a dlc-s palyat ha a host olyan es van meg sok ilyen olyan dolog ami atfedes az alap es a dlc verzak kozott es muxik valamiert.

    Irtam mar tobbszor,h nekem tymyr a kedvenc regiom az alapbol.Ezert tetszik wisconsin is mert usa regio,de ilyen taj es stilus szval inkabb orosz,de amugy tokmind1 mert jo es kesz.
    A tobbi szezon 1es palya mar nem a szivem csucske mert 2full ho(lake kovd es amur)es 1 ho es sar(Yukon) szval itt nekem kicsit sok volt mar a hobol es a szerintuk jobol.(amuron chernokamensk az klafa,de a tobbit annyira nem csiptem.) Ezt csak azert irom mert irtad,h a ho az..... szval a szezon1 2/3-a havas erre keszulj ha venned.(a kovek uton,utfelen meg alap,h ott vannak ahol copatni tudnak vele ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #263 üzenetére

    Nem lebeszelni csak felkesziteni szerettelek volna azzal amit irtam. En teljes aron vettem 60£ert megjeleneskor es nem sajnalom 1etlen cenjet sem ra. (viszont lenne par fej amit picit atepitenek,h megertse mit es ,hogy is lehetne jobban csinalni,h jobb legyen.)
    Az alap palyak a kikepzes volt ahoz ami jon ha belevagsz.Mar megtanultad a jatek dolgait,de a neheze most jon csak,mert osszetettebb lesz a jatekmenet.(gyartani kell par dolgot,xy dolgokbol amit a palyarol kell osszeszedni hozza)Boven van annyi sot sztem kozel 2× annyi tartalom a szezon1-ben(~20£alap aron) ,mint az alap jatekban,de a copas faktor soxorosan novekszik hozza ezt garantalom. :D
    Szval ha tetszett amit eddig lattal es csinaltal es elfogadod,h innen ez csak nehezebb lesz,de hoz boven sok ujat es latvanyos dolgot akkor vedd meg.
    Ha az amit lattal es csinaltal idaig az neked mar a tokom kivan kategoria es utalom,de a platkot azt kiszedem akkor is, akkor utana inkabb engedd el.
    A trofik miatt ha kell segitek majd,ha kell megmutatom,kiprobalhatod szezon1 palyakat stb stb

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #271 üzenetére

    No para,ha megpakolod a ronkokkel a kocsikat akkor a vegen siman csak demo jon amiben elrobog a vonat. En is hasonloan jartam ,de kevesbe siklott ki es tovabbment a jatek.(En akkora lendulettel huztam be,h orral beleallt a tobbibe a vege felemelkedett es foldreerve a sinek kozott allt az egesz vonat es izgulatm,h mi lesz.Reset mar nem volt,de gond sem mert a demo lefutott es elment a vonat.
    Szval jatszd tovabb nyugodtan es nem lesz gond. ;) (van kepem rola,de most nemvok ps elott igy azt max kesobb mellekelek)
    Sot igy konnyebben atjarsz mert kulonben ott all keresztbe elotted az atjaron amit hasznalni kell.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #271 üzenetére

    jah a sinek....
    nincs jelentosege vonat szempontbol.....ez csak egy mellekszal.A ronkos feladat(sequia ha jol irom) tarozik meg a vonathoz es utana a hídon megy at a masik iranyba ha kesz minden feladat. (neked nincs mas dolgod mar vele csak akkor behuzni)

    Amugy azt is megjartam,h odeerve a vonathoz ,h huzzam az ugrott1et(mint minden ha melle ersz ) es a sinek mellett landolt.Gondoltam a feladat resze es visszarakom.....alap gepekkel nem ment,mods nem ment es reseteltem.Ekkor jottem ra,h alapban a sinen all es csak huzni kell es odaerve a megugras es sin melle eses csak bug vagy cumi volt.(es rossz dontes es par ora cumi mig belatod rajossz,hh valami nem ok) :(((

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #274 üzenetére

    [link] Ezt a hsz-t pont neked irtam es itt szemleltettem(mindenkinek persze) a fahordast az En nezetemben,h mivel jo fat szallitani.Ebbol konnyen ki is lehet daruzni mert oldalt nyitott a tartok(rakoncak) kozott a plato aljaig . ;)

    Az orias ronkot is csak szoloban a 73210 vagy 5600ts- el vittem magamon(rogzitettlenul a daru csorlojen) a vonatig,ott beledob a vonatkocsiba es ledas.Potkocsi se kell hozza nemhogy kulon nagydaru es kulon kocsi pottal ami 2jarmu ugye. ;) (persze En is ugy kezdtem,de aztan idovel ......)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz copass #276 üzenetére

    Ahol van a vonat(kezdesnel az erdoben) ott van elvileg 3db hosszu ronk egy allvanyon csak ugy....es van a palya sinepitos reszen egy hosszuronkos feladat ami mellett szinten van 3db hosszu ronk valamiert.Ezt pl beviheted a malomba deszkat csinalni majd reset a feladat es ujra ott a 3ronk az allvanyon,majd leadod a masik feladathoz is. :B
    Viszont ha az elozo palyan gyartod le a deszkat(mert ott kozel a log station a malomhoz) akkor a deszkat athordva is megoldhato konnyebben es sokat betonon is jarva,mint ronkathordassal a masik palyara es ott gyartva majd visszahordva a deszkat a sinepiteshez a gyarhoz.

    Mindenki.
    Bocsi,nem okoskodni szeretnek csak sokat jatszva a jatekot es ezeket mar sokfelekeppen latva/megcsinalva probalok segiteni nektek,h mit es ,hogy is lehet. :B soxor hordok terkepen at a masikra inkabb mert konnyebb,gyorsabb jobb megoldas,mint az ottani gyartas vagy epp csak a beszerzes.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #284 üzenetére

    Nala csak az uj jatek muxik a felsoroltak kozul mert nincs szezon1-e es plus-a sem a multihoz ps-en.
    En a mods-t javasolnam meg neki mert az uj jatek azert tobb ido lenne normal mod is.(garage nyitas,par kuldi,h legyen penz nagy daruhoz es mindezt xar verdakkal még. Hard mod meg haggyuk,mert garage az nyitva rogton,de se teherauto se piiiz,h belevagjon az ember,szval sokkal tobb ido.Viszont pl megnezni,h milyen a hard resz arra jo.....igy par ora jatek es tapasztalat utan jonne a trofea)
    Mods meg kb 10perc es sztem beadja. Korabban irtam asszem pont neked a menetet ,h elerd a mods menut ,majd off-road trailer pack letolt es abbol megveszed valamely nagy potot es megemeled garagae elott.
    Szval ez a kinalat es ebbol lehet valasztani Kvelstadt. :D

    Ugye,h megerte az Azov futomuert atmenni! :C A ziks is nagyon jo verda,de az azov 73 nalam a mindenes es hard mod meg foleg,mert fogyasztasbajnok es darus ami itt elengedhetettlen mar. (vagy fizetsz 150pizt/slot az auto pakolasert +az uzemanyag mig odaersz is piiiz es ez soxor tobb igy,mint amit ad pizt a kuldiert. :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Corpuscle #286 üzenetére

    En a tetejere rogzitheto pici scout jarmuvet is megemlitenem. :D
    Volt h borultam es azzal rangattam vegul talpra magam.Nehez pici scout-al az azovot talpra huzni,de nem lehetettlen es ha van valami amibe megakasztjuk (fa,szikla,tusko stb)akkor nagyon erolkodni sem kell csak max nyomkodni a 3szoget(ps eseteben)folyamat nyomas helyett,mert ugy rangatva erosebb a csorlo sztem. Vagy max nekifutasbol,de megoldhato. :DD Viszont ha ugy nezzuk üa es javito forras is lehet es felderito jarmu is rajtunk +ban .Kozben potot is lehet huzni es csorlon masik potot/komplett masik szerelvenyt is ha batrabb mar az ember.(rajtunk es a poton meg +jarmuvet arut tetszolegesen ,mint a +szerelvenyen is. Kisebb hadsereg vagy arukeszlet mozgathato igy. :) )Mindezt mods nelkul meg persze,igy meg az sem lehet mondani,h csalunk mert az alap jatek engedi. :B
    Bar a csalas nem csalas dolgot En mar reg elengedtem,legfokepp mikor kijott a mods mert onnantol nezve mar tenyleg mindent is lehet. Szval azota mindenkinek ugy probalok segiteni itt vagy baratlistan ahogy igenyli.(vagy amit a jatek epp enged,mert pecs es pecs kozott is volt pl,h 1arut elfogadott 2nek,vagy nem torolte a mar korabban a palyarol garzsba rakott autot es kovire ujra ott volt es a tied :Y .Vagy alaguton atvive a med/long logs duplazodott es ottmaradt 3db belole az alagutnal......es ezt lehetne tenyleg sorolni mert rengeteg ilyen "csalas" is volt gyarilag amit a fejlesztok generaltak majd elvettek vagy sem .... aki atelte tudja aki nem volt benne annak meg elmeselni lehetettlen mi volt es akar van is a jatekban amit lehet vagy sem a sajat ingerkuszobhoz merten. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #288 üzenetére

    Ha kozben lett plus-od akkor bocsi es persze az is jarhato ut.
    (viszont picit haragszom is mert online jatszol es nem vettel fel baratnak. :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #291 üzenetére

    A lenyeg,h megvan akkor neked is.Grat hozza. :C
    Ami a plusz jatekot illeti (es penz mentes) ha gyotor a kin,h jatsz . :D
    Havernak segitesz a sajatjaban haladni vagy csak belepsz masokhoz. Ha aktivalod es letoltesz mods palyat(most neztem 78db van ps4-nel ,de ebbol persze van ami "duhongo" arena jelleg vagy high speed ize meg ilyen olyan marhasag nekem nem kello .Viszont akad tenyleg sok jol osszerakott teljes erteku palya is amik tobb regiosak is lehetnek es sokfajta kuldit is tartalmazhatnak ugy ,mint az alap jatekban megszokott.) azt ugyan ugy jatszhatod,mint a mostanit es a mentese is tok kulon lesz.Jatszod mig tetszik vagy vegig azt torlod es johet masik.....Azt hasznalhatsz benne amit akarsz mods jarmubol vagy csinalod csak alap autokkal amit ad benne a keszito ez mar mind a Te dontesed.Es persze jatszhatod singli es coop is csak legyen minden mods (map, kieg) is letoltve annak aki belepne hozzad.
    Vannak a trial feladatok is amik adjak az extra tukorfityegot vagy motorhazteto diszt .
    Kezdheted elolrol hard mod is. ;]
    Szval rengeteg minden van/lenne meg az alap jatekban (is) ha ugy erzed,h jatszanal. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #293 üzenetére

    Contracts-ot csak a host tud beaktivalni,de akar tobbet is vagy az osszeset amit akkor lehetosege van es enged a rendszer.Persze csak az epp aktualisat irja, ki annal amit csinal ,de Te amit Ő beaktivalt mar azok kozul mind tudod valasztani/csinalni.(aktivalni nem csak Ő,de az aktivaltat barki intezheti mar.)
    A task-ot meg az tudja elsonek aktivalni aki oda er es utana mar szinten barki csinalhatja.

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #295 üzenetére

    Sose hasonlitottam massal ossze a tablazatott amit kiir kilepeskor a jatek,(felteszem ez alapjan lattok elterest),de elvileg ami a palyan tortenik meg,még ha mas is vegzi el azt a host is megkapja hisz az Ő jateka es ugy kellene mukodnie a jatektervezo szerint. Szval itt valami gebasz volt valszeg,de errol nincs tapasztalatom mert nem figyeltem ilyenre,h pontosan megkapjuk e mind2-en azt amit kellene.En megkaptam,mert az feltunne ha nem irna ki teljesitve a feladatot es osztana penz,csillagot.

    Viszont latni lattam mar sok furcsa dolgot a random online coop alatt,mint pl tegnap taymyron is.Belepve epp kezdte a host a palyat ami sotet volt meg....beaktivalta es elindult az uzemanyagkocsis feladatra ,h elhuzza a kutra.En gondoltam feloldom neki akkor a taygat es elindultam egy bandit-tal a sotet mappon ...Viszont odaerve sehol a tayga es a feladat se hozza,h aktivaljam. Kileptem. Ez spec hard mod alatt volt ,de jartam mar igy maskor is regebben is normal is.Valami az online szinkronnal nem ok gondolom ilyenkor vagy nemtom ,de bibis az tuti.Vagy tankolni nem enged/tortenik meg vagy javitani nem lehet vagy belepve a jatekba a garazsba nemtom lehivni az autom,h kilepjek palyara.Sorolhatnam mert van sok xar amit tapasztaltam es tapasztalhatsz online,de ezt En spec a netes kapcsolatra fogom.Ritka es nem naponta jelentkezo dolgok,de sok coop -nal ha tobbszor latsz valamit akkor azert rogzul. Hiba,h minden xar nettel hostolhatsz vagy belephetsz igy jatszhatsz coop es ennek velejaroja az,h van ilyen olyan problema is boven. Sirtam regebben,h xar mert nincs szerverkereso es ping kijelzes sincs amiket pl a mud tudott. Azert,h nem tudsz mods jatekhoz idegenekhez csatlakozni es baratlistara epit ez az egesz.
    Nemtom,de sztem a host a server es meg csak rendes szerver sincs az egesz mogott.Host es host kozott is akkor kulonbseg van olykor,h erre enged kovetkeztetni. Neha alom a jatek neha meg ott nyog a verda es nem haladsz es mintha nyulna az egesz a nagy szinkronkesese vegett vagy a kukim tudja,de valami nem olyan,mint amikor jo. Persze ekkor villog,vilagit vegig a nethiba,de attol nemvok boldog,h mutatja,h xar mert engedi belepni mashoz vagy hostolni is azt aki ilyen nettel bir.(mint minden jatek....bf-nel jobban zavar ,h 30ms ping mellett jatszhatok sokszaz ms pingesekkel mert kijelzes van,h kinek mennyi,de pl max 80ms ping server nincs ,h kulon kerulhetne ezektol az ember.)
    Nalatok amugy nem volt piros nethiba ikon jatek kozben?

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #297 üzenetére

    Teszteljetek ha gondoljatok,de lehet,h csak egyedi eset volt es kovire pont jo lesz,de majd kiderul.
    Amugy nem is kell mindig kilepni mert ha beviszel valamit azt elvileg kiirja a masiknal.Eleg azt figyelni,h ha leadod es csilingel nalad akkor nala kiirja e,h teljesult az xy dolog.Ha kocsit,potot fejlesztest talalsz ,tornyot nyitsz megkapja-e/kiirja-e nala ,stb.(es persze forditva is,igy nalad is irodik ha teljesul valami) Beszelgetve ezt azonnal kiszuritek kilepes nelkul is szerintem.
    Nem ajanlom magam tobbet,h segitek mert tettem mar eleget........

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    Igy,igy. Es lehetne sorolni meg.
    De amurnal mar odatoltak az arcomba a szezon2-t. Amire mar akkor azt momdtam,h ymf founder.Te baxtal javitani a sok hibat,masolod a xaros palyaelemeket mert ujra nincs esz es idiota idorablasokkal noveled a jatekidot .En hulye meg adjak neked pizt ujra elore ugy,h lattam,ateltem elso pillanattol az egesz szenvedest. Hat nem kapsz.Kijott, coop megneztem masnal ezt a micsigenbe bujtatott orosz izet es tudtam,h jol dontottem.(masolda az egesz ujra.)
    A premiumot kimaxoltam normal,hard a fo kuldiket mind (2500+ora jatekido 12.5 millio km) es ha netan kedvem tamad majd ujra jatszani arra boven jo lesz masok multija ha szezon2 re vagyom.Vagy nezek moders palyat amibol van boven es jopar messze jobb,mint sok gyari palya.Nem honapokig keszul es megis jobb,atgondoltabb es nem arrol szol,h lexopassuk a jatekost,h minnel kesobb vegezzen.
    Ezert sem vagyok jelen,vagy szolok hozza mert az ujrol max ennyit tudok elmondani. :B

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz maross #326 üzenetére

    Olvass vissza nyugodtan mert szidtam En oket elotte is,de penzt sose sajnaltam arra amit vettem vagy kaptam! Viszont soxor leirtam azt is,h szep es jo a jatek,de lehetne sokkal tobb es jobb is mert van hiba boven.Frissitgettek nem valtozott,majd kiadtak a szezon2-t es ott sem lett tobb vagy jobb ,de meg javitva az se ami xar.(pl Bandit daruval platoval huzz potot es mond azt,h jol elfordul mert nem er ossze.Oszeer es nem fordul csak tolja az elejet.Ha jatszik/foglalkozik vele a tesztelo ezt 5perc kiszurni a Bandit megjelenesekor,de kiadtak es frissitgettek a jatekot.... sztem azota is ilyen . Augusztus ota pecazni jarok,igy nemtom.)
    En a szezon2re mondom,h tolem pizt erre nem kapnak megint, mert ahoz ettol tobb kellet volna nem csak masolni.

    copass
    En a jatekrol. :) 8k,nah az is kell,mint darab kenyer ebbe....zabaja megjobban az eroforrast. Nem baj ha xar,de szep legyen. :C

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Foose #372 üzenetére

    Most 2dolgot tehetsz akkor vagy beletorodsz,h xar a game csatlakozas resze mert irjak masok is(van benne igazsag,de hidd el sok sok ora coop jatek utan mondom,h rendben van es 5-10-20 oran at is stabil es En zarom be vagy lepek ki mastol. Volt nagyon xar,de regota boven jo .Igaz a szezon 2ota minimalisan jatszom,de amikor probaltam ment.)vagy megyunk tovabb es beszelgetunk,tisztazunk par dolgot es kideritjuk nem e megis nalad vagy tesodnal van a baj.
    Nem irtal semmit csak,h kiirja,h csatlakozasi hiba...
    Erdekelne,h amugy megy az online coop es mashoz be tudsz lepni jatszani vagy ha Te nyitsz szobat akkor oda belep mas?Ez tesodnal is kerdes lenne. Azt neztetek,h nem vagytok e duplan natolva a szolg altal? (mi az ip-m oldal megmondja) ez is lehet hiba.
    Ha kell segitek tesztelni mert jatszhatunk 1ut mar a kozosites ota(bezzeg szerverkereso az nem jutott most se,h szidjam is oket :DDD ) es nyitok szobat,itt megadom a kodot es johetsz vagy barki .Vagy Te nyitsz es irod es megyek/megyunk ha jonne mas is innen.
    Szval mi legyen? :D

    Cancer
    amugy milyen modrol beszelunk?
    van amihez kell mas mod is,h engedje azt mit leszedtel mert a masik kelleke csak .Pl hid elem es auto hozza szval 2mod,h lasd vinni es hasznalni is tud. De van igy utanfuto ,potkocsi miegymas is,h csak tarsiva latod,muxik.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Truckerman #368 üzenetére

    Menuben ha ranyomsz a modsz ra akkor mi tortenik?(vagy jon a szoveg,h adj emilt vagy a mods lista ha jol mukodik es persze neten is van a gep. Ha regen betoltott es mods menuben kileptel akkor elvileg ujra jon emil es ujra a reg mert onnan nem kell kilepni csak ha vegleg nem erdekel. Plusz rengeteg uj modsz jon/jott es frissul regi latogats eseten es lehet azert lassu a belepes.Es nem bantsbol,de ram fuggo igy sima one lehet nyogve kezli.En pro-n jatszom es mods menuben suvit a gep...bar a jatek is katasztrofa optimalizacio tekinteteben....mindent erobol. :((( )

    Plusz ha mar modsz a tema akkor ezt lehet erdemes elolvasni azoknak akik most kezdik,mert jobb tudni,mint meglepodni kezdokent.(elolvasod,eldontod erdemes volt e. :D ) [link]

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Foose #376 üzenetére

    En normal kattintok ide oda es mukodik,az elottem segiteni probalo is irta,h nala is.....
    De Te kivarsz mig ez nalad is megtortenik.... oks,akkor ne jatszatok. :DDD
    (gondolom azt se nezted meg,h mashoz tudsz e online csatlakozni,mert nem valszoltad.Mi probalunk segiteni,de Te.......)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz xrvman #393 üzenetére

    Valszeg akkor már csak a Router lehet a gond. UPnP be van kapcsolva / engedve?
    Ha szolg altal tobbszorosen van NAT-olva(ami siman lehet mert a szolg ezt nem jelenti be csak igy tesz es mig nem reklamalsz,h problema neked ez,maradsz is. PS topikban gyakran elojovo dolog.) akkor allitgathat barmit.....Ezert irtam ,h nezzuk mar meg azt kezdesnek a mi az IP-m oldalt....
    (mert ugye csak eljutottunk oda,h nala van a hiba es nem is a jatekszerverrel. :U )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Foose #397 üzenetére

    A router admin felületére belepsz es ott a WAN-nál kell lennie egy IP-nek. Ami ha egyezik azzal amit itt ír, akkor publikus, ha nem, akkor nagy eséllyel natolva vagy. Ha publikus akkor ez nem lehet baj es keresni kell tovabb,h mi okozhatja a problemad.Ha nem publikus akkor jelezni kell a szolg fele,h neked publikus ip kell.(nem ered el az otthoni kamerad online,okos eszkozod, akarmid,psn is jo. stb)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Foose #399 üzenetére

    Ha mar ugyis router menu kozeleben vagy,akkor itt snowrunner port forward igenye. [link] A kepeden engedve van az upnp ,de ha van kedved max megprobalod bepotyogni fixre es ha ugy se,hat nemtom.... lehet a kasper gyalulasa marad amit irtak.Vagy amit kozben kitalalnak a tobbiek.
    Vagy max gyaluld le a jatekot probakent es rakd ujra es a coop reszhez erve hatha feldobja azt amit irtak es esetleg a multkor elnyomtal/kihagytal nemtom.Nem sok ido lekapni,igy ez is hamar kideritheto. Sajnalom,h szenvedni kell a coop ert,de vagy megprobalsz mindent vagy feladod mas nem marad.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Lui75 #405 üzenetére

    szia
    elkepzelheto,de nem vagy tul bobeszedu....Jolenne tudni,h pl melyik platformon jatszol es hol akadsz el.(gyanitom pc,mert konzolon kb nincs panasz errol itt.Bar nagyon hsz sem semmirol az utobbi idoben. :D Nalam amugy majd felszall neha a konzol a csodalatos optimalizacio hianya miatt. Regen is xar volt,de a kozosites ota botrany amit a venti muvel mikor ezzel jatszom. :C :W )
    Amugy ha atolvasod az elozo oldalt akkor talalsz boven infot,(epp tema volt nem reg)h miket nezz at,probalhatsz meg (rendszer es router) azert,h mukodjon.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák