Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz Out #428 üzenetére

    nahh lol :DDD én ma kipróbáltam a Thiefkedés, a Traderkedés éa a Hunterkedést is..
    Tradernek lenni annyiból nehéz, hogy ha összegyűlik sok thief és jót buliznak a PK sem érdekli őket.. thiefek 1ik nagy ellensége a másik thief :)) szal az is nehéz.. hunternél maradtam! namost a hunternél jó kérdés, fizetségül mit kérjek? mert ugyebár thiefölésből nem élek meg :) kb mennyi a nyeresége a tradernek ha Janganból viszi a cuccot Downhangba? most pénzügyileg eléggé le vagyok égve, de majd questekkel megoldom (megpróbálom) az elején 1pár szar skillre raktam, most ezért csinálgatom ezt a skillevonó questet (questeket) kicsit javitgatok a karimon, ami már 26. szintű :R hybrid - 2:1 arányban van az Int-em és a Str.-em. farmolni most nem volt kedvem, a legnagyobb masterym 1el van lemaradva a karim szintjétől.. de nembaj, ha fejlődök arra nem fogok nyomni
    Bicheon + Lightning + Force vagyok
    Force: Self Breath Heal Lv.4 - nahh ezt leszedem majd, fenének sem kell (anno jó volt), Soul rebirth art lv1
    Lightning: Thundersky force lv1, must-piercing force lv3, grass-walk flow lv4, shock lion shout lv2
    Bicheon: Strike n' smash lv5, illusion chain lv9, castle shield lv1 (ezt is leszedjük a fenébe), soul cut blade lv6
    talán kicsit soknak tűnik, de nagyon jó kis támadásokat illetve kombinációkat lehet kihozni belőlle :))
    mondjon akárki akármit, én nagyon jól boldogulok! pirosakat is simán ölöm, akár Thief, akár mob.. fehér giantek sem problémák még akkor sem, ha rajtam van még vagy 4 sima mob.. szal.. jahh Alpson vagyok
    üdv: Typhoon_HUN (Xelo)

Új hozzászólás Aktív témák