Új hozzászólás Aktív témák

  • Out

    addikt

    A tegnap delutanomat felviditotta ket ruszki :o) Elkezdtem megcsinalni a 35. szintu Asa's flute kuldit es az earth magicianokkal kezdtem el. Talaltam egy jo helyet ahol senki nem volt csak en es a szornyek. Mar jo 30 perce oldostem a magusokat mikor egy emberke jott oda, es o is elkezdte csepelni a szornyeket, majd par perc elteltevel irt privatot, hogy go away, ezt meg egyszer megismetelte mire visszairtam hogy kussoljon :o) Nah, erre bekemenyitett es azt mondta hogy idehivja egy 60+-os haverjat ha nem tunok el. Maradtam. Erre meg is jelent egy glavie-s emberke, aki nemhogy 60+-os nem volt, de kb 35. szintu lehetett vagy meg annyi se :o) Akarhova mentem ez jott utanam es probalta elobb megolni a szornyeket mint en, de eselye se volt. Taktikat valtoztatott es elkezdett engem utni okollel, meg a glavie-jat dobalta belem, de en le se szartam :o) Azt gondoltak hogy bot vagyok, ezert meg egy protectort is leraktak mellem, hogy hatha szetverem, de nem jott ossze nekik. Kb 10 percig tartott ez a dolog, mert rajottek hogy nem tudnak velem mit csinalni es inkabb elmentek :oD Azert neha-neha visszaneztek hogy ott vagyok-e meg, de utana mar nem kotozkodtek velem.. Szoval, jot rohogtem :o)

    Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Új hozzászólás Aktív témák