Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    Sziaztok!
    Én csak 19 vagyok, egy szakítás után 2 éve kezdtem cigizni,többhónapos bánkódás után.Ültem a gép előtt, zenéltem,egyszercsak jött a gondolta,hogy miért ne?
    Apámtól kértem pár szál barna szofit,elszívtam, már elsőre sem volt semmi szédülés,semmi, szinte mintha már passzív dohányosként hozzászoktam volna.
    Valami őrületes tempóval kezdtem rászokni,először tudatosan(amíg nem cigiztem, abban a szakítás utáni fél évben vagdostam magam,stb,utána ez lett a pótcselekvésem), később ''muszájból''.Ez fél év alatt elérte az egy dobozt, majd, a másfelet,mostanra,ha nem adagolom magamnak előre,néha 3 fölött is elszívok.
    Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem járok bulizni,gépezek szinte egész nap, és tökéletes pótcselekvésnek, kellemesnek érzem a dohányzást....
    tegnap este 11-kor jött a felismerés....már 1 órája nem szívtam(épp filmeztem), na mondom, most akkor se....már egy fél éve próbálgattam többször is leállni sikertelenül, most nem is igazán a leszokás miatt,inkább dacból akarnék,mi az,hogy nekem nem sikerül:)

    MOST MÁR 9 óra 20 perce nem szívtam, ami nálam HATALMAS eredmény,mert még éjszakánként is fel szoktam ébredni rá.
    Egész éjszaka nem aludtam, dühöngök, magamra zártam az ajtót, összezúztam az összes cigit, és verem a fejem a falba...
    Nem értem 2 év alatt hogy lehet ennyire rászokni....
    Akaraterőm van, csak motivációm nincs...jelenleg..na mind1, mostmár megpróbálom végigcsinálni!

    Bocs,ha hosszú voltam,de cseppet ideges vagyok....brrr:))

Új hozzászólás Aktív témák