Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Tonyk #47709 üzenetére

    Már ne is haragudj... Írtam a hsz-emben,hogy te rosszul kezeled a telefonod? NEM. Akkor az,hogy jön ide? Az meg biztos az én hibám,hogy villog a kijelző és váltogat közben alkalmazás és főképernyő közt.... Meg az is hogy elfelejti a gmail accom ugye?
    Istenem ne legyél már ennyire lenéző,mert valakinek nem működik rendesen a telefon egy bizonyos rommal....

    Sema-t meg mikor feltettem akkor volt superuzer jogom és superuser app is fent volt...
    De mondjuk már meg sem lepődök,hogy gondol egyet a telefon és önállósul és így eltűnt a superuser appom is...

    Belőled nem a hiba hiányzik hanem minden más... Főleg a normál szociális hajlam egy embertársad felé...

    Komolyan mondom annyira tudtok ugatni meg leszólni a másikat,ha valaki leírja mi a baja a telefonnal, de mikor épp segítség kell és tudok segíteni valamiben akkor meg ezer hála meg megbecsülés övez....

    Kétszínűek itt nagyon sokan... Veritek a melletek,hogy milyen segítőkészek vagytok meg milyen okosak,de mikor valaki negatív véleményt ír egy romról akkor le van szólva és vulkáni kőzet...

    Vicc...

Aktív témák