Keresés

Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Gengi #7081 üzenetére

    "Azokban a tesztfotókban alapból van egy igencsak nagy csalfaság..."

    Élőben is volt már a két készülék a kezemben és mint írtam a betekintési szögek engem sem érdekelnek, a színtorzítás meg sajna mindegyik AMOLED kijelzős készülékre jellemző.

    "A thinkoffice meg egyedül a régi Office-os doksikat nem kezeli csak"

    Ez egy sarkalatos hiba volt a szememben, ha van már rá megfelelő alkalmazás, annak tényleg örülök.

    "Viszont azt nem érdemes neked se kisarkosítani ,hogy a GPS rossz."

    Erről még nem vagyok meggyőzve, mert a javítás után is sokaknak nem pontos, illetve el-el dobja a kapcsolatot.

    "De a jövőben ne próbálkozz a ZXspectrum példával sem,mert ha már van ellenpélda nincs is értelme."

    Én azt írtam, hogy a játékok ZX Spectrum szintűek, vagy az ezeknél jobbak 1,5-2 éves iPhone játékok átiratai. Sajna ez még mindig igaz.

    "Aki pedig szeretné megnézni az Android market kínálatát Appbrain és egyéb Webes oldalakon hozzá tud férni. "

    Ez sajna csak féligazság, mert a Marketnek nincs olyan áttekinthető webes felülete, mint az App Store-nak és a mobilos Marketet böngészve sem kapsz túl sok információt egy alkalmazásról, bár az utóbbi időben legalább már képernyőképeket mellékelnek, régebben még ez sem volt jellemző.

    " Így már jó előre láthatja ,hogy meg fog-e találni mindent."

    Ez sem teljesen egyértelmű, mert ha valaki pl. sokat Skype-ol mobilról, az megnyugodhat, hisz a Nimbuzznak van Skype része, az már csak használatkor derül ki, hogy nem egészen stabil a kapcsolat, gyenge a hangminőség és az alkalmazás eszi az aksit (az utóbbi tudom már nem igaz, mert ezt javították, de amikor én próbáltam erre a problémára alkalmazást keresni, akkor még ez volt a helyzet).

  • #05488384

    törölt tag

    válasz Gengi #7081 üzenetére

    Megkérnék egy megfelelö jogokkal rendelkezö személyt hogy nyisson egy Galaxy S vs. iPhone topicot az ilyen jellegü "okosito párbeszédek" lebonyolitására. Ennek nem itt van a helye. Ha valakinek gondja van a Galaxy S-el akkor az itt szeretne segitséget kérni és válaszokat kapni. Nem pedig az "énjobbantudomésmegismondom" kommenteket olvasgatni.
    Köszi

Aktív témák