Hirdetés

Aktív témák

  • Robertoq

    őstag

    Én 9 napja vettem a telót. Azóta felkerült jó pár app és azóta észreveszem én is a lassulást. :( A probléma egy részét az adja, hogy a progik beírják magukat autostartba, amit egy programmal lehet beállítani, de ahhoz root kell. Ezért újraindítás után is már ott futnak feleslegesen. Az okés, hogy az andorid memóriakezelése jól ki van találva, de mégis változik a kép ha kilövöm a nem használat appokat. Ma nemrég sikerült eljutnom odáig, hogy a fényképezőnek csak fekete képe volt, ki akartam lépni, de megfagyott, csak akksi ki-be segített! :(( DE!!! Egy pillanatra se bántam meg!! Ugyanis a hardver a lényeg, a firmware kb első körös, még nincs annyira optimalizálva, bugos, de majd jön rá a frissítés és minden jó lesz! :) Ezzel meg még nem álltam be normál használatra... :DDD

    Egyébként van egy fényképezőt érintő bug, ami a legrosszabb számomra jelenleg, hogy a kameránál bekapcsolom, hogy a gps koordinátákat is mentse a képhez. Megtalálja a jelet, csinálok egy fényképet, 2mp előnézet, aztán mire visszavált kamera képre, addigra ez a funkció ki van kapcsolva. Beállításokba vissza, nincs bepipálva, úgy kell megint bepipálni, de van, hogy még az fényképkészítés előtt kikapcsolja magát. Tapasztalt bármelyik tulaj ilyet?

Aktív témák

Hirdetés