Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LSL1337

    őstag

    válasz mycso #1374 üzenetére

    Lassan 1 eve lett bejelentve a gt 10.1, es nem erzem hogy jelentosen eloremozdult volna a tablet piac, plane innen magyarorszagrol

    Ha most kene tabot vennem, nem tudom mennyivel kapnek jobbat ennel a fel eves samu-nal.

    Tegra3, ennyi tortent, de abbol sincs 3g, plane szolgaltatotol...
    Sehol jelentosakkuido, kijelzo, etc novekedes

    Mondjuk 1 het is itt az ipad3, de a felelsleges 3mp-es kijelzon kivul mit tud?, kiderul

    Tovabbra is azon a velemenyen vagyok hogy eletem egyik legjobb vetele volt eddig a 10.1, neha a szoftver nem 100, de mashol sem
    Ipad usert is hallani nyafogni, fel ev alatt fater iphonejan 2x volt full data wipe mert hasznalhatatlan lett, pedig nem egy power user
    Mindenhol vannak kis fennakadasok, plane ha minel komplexebb dolgokra hasznalja az ember

    Micro sd kartyat tovabbra sem bannam ha megenne, mert usbt tenyleg feleslegesnek tartom, van adapterem, de marha ritkan hasznalom, hdmi detto

    Micro sd helyett persze lehetett volna 32g modelt szerezni (t-nel akkor nem volt, meg annyi plusz penzem sem volt ra)
    Jatekok appok plus 4gb google music mellett meg epp marad 5-6gb a 720p konvertalt filmre sorozatra, pont annyi amennyit megnezek egy oda vissza busz ut alatt

    Ha lenne sdkartya es rendesen vinne a 720p mkvt kodolas nelkul, akkor egy fokkal jobb es egyszerubb lenne az eletem, de nalam kb csak ez az egy negativum

Új hozzászólás Aktív témák