Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz LSL1337 #1375 üzenetére

    "Ha lenne sdkartya es rendesen vinne a 720p mkvt kodolas nelkul, akkor egy fokkal jobb es egyszerubb lenne az eletem, de nalam kb csak ez az egy negativum."
    Igen, ez az egy amit én is fel tudok ellene hozni. A tegra2 sajna elég alap ami a videolejátszást illeti, picit megnyúlt a fejem, amikor képtelen volt elbánni olyan mkv videókkal, amiket az első generációs SGSem röhögve lejátszott. Sajna kódolgatni kell. Mondjuk nem egy nagy dolog, gyorsan megvan, de pont a kényelmi szempont veszett el, hogy csak rádobom a tabra és annyi.
    Viszont az is tény, hogy megfelelő kódolással akár a 1080p-t is lekezeli.

    Ez a tegra2 hibája, nem a samué (hacsak azt nem veszzük, miért ezt választották :D ). Jó kérdés, a tegra3 ezen mennyit javított. Illetve a többi, piacon lévő chipset mit tud, ez többnyire nem derül ki se a specifikációkból, se a tesztekből sajna :(

    Az iPad3 kijelzője egyelőre pletyka, meglássuk mi lesz belőle. Ugyanígy samuról is pletykálják a húdeszuperfelbontást folyton. Parasztvakítás mint a 3D TV :D
    A kijelző méret növekedni nem nagyon fog, ezek a 7-10" képátlók kb. maradnak. Akku javulhatna az nagyon ráférne, meg ugye jönnek a 4+ magok. Kb ennyi.
    Én inkább a szoftveres oldalon szeretnék javulást. Egyszerűbb szinkronizáció vagy kapcsolat Wifin át az asztali számítógéppel vagy egy NASsal pl. Hatékonyabb, gyorsabb frissítések.

Új hozzászólás Aktív témák