Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz kengyel #7265 üzenetére

    Szerintem is parádés a fogyasztás. Napi 6-7 órát megy a kijelző. Játék, zene, film,youtube ,böngésző meg még különböző appok hang végig bluetoothon. Este lassú töltéssel feltöltöm 85%-ig leveszem elalvás előtt. 80-82%-al elindulok reggel munkába és 30-25%-al érek haza. Ha ugy van még nyomogatom még otthon is a gép tv kombo mellett de általában 20%-nál rakom fel tölteni.. Valakinek meg gond hogy nincs gyorsabb töltés LOL Az mit csinál? Este nincs ideje lassan tölteni? Akinek ennyire összevissza van az élete és ennyire suta annak nem a gyorsabb töltés fogja megoldani a problémáit. Aki ezen fennakad olvassa el elölről amit írtam..

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz kengyel #7265 üzenetére

    Igen, ezt meg tudom erősíteni maximálisan.
    Azért S22+-t vettem tavaly, mert nem akartam ekkora telefont, de ez jelenleg így volt jó, Most viszont beleszerettem az S23U-ba. És sokkal jobb képeket készít, mint az S22+.
    Én a Samsung helyébe soha többé nem erőltetném az Exynos processzorukat. És és föld a különbség a Snapdragon felé, de hát ezt az elmúlt években szépen lehetett látni.

    Más:
    Amikor megvettem a telefont és megvettem a gyári szilikon, gyári bőr és gyári clear cover tokokat. Én maximálisan meg vagyok elégedve velük. Tudom unalmas a tok téma, de az S22+ mellé volt 10 darab tokom. Egyiket sem szerettem.
    A gyári szilikon, bőr és clear tok jó volt méretben, de a szilikon gyűjtötte a koszt és az alsógatyámmal együtt jött ki a zsebemből, a bőr tok nagyon fasza volt és a clear cover is, de az piszkosul besárgult hamar.
    Volt Ringke Onyxom, Spigen Liquid Air, stb, de mindegyiktől bumszli lett a telefon.
    Most az S23U gyári tokjaival bőven meg vagyok elégedve. A szilikon más, mint a korábbi, és egyikben sem billeg a telefon.

    Ja, és észrevettem, hogy itt gyárilag nincs bekapcsolva a gyorstöltés. Lassú töltésen töltöm én is. Oké, hogy lassabb, de szerintem jobban kiméli az akkut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák