Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #11032 üzenetére

    Akkor a Way in Pripyat modot is neked talaltak ki, mondjuk COP mod.Feltetlen probald ki amint teheted, valami fantasztikus hangulata van, a Forograf elbujhat mellette, komolyan.

    Hmh, fotomasina. Ha jol emlekszem, akkor 2 kepet kellett csinaljak egy katonai tamaszpontrol, es utanna adtak megint 40et, de azota nem kellett meg fenykepezzek - en egy picitt elkoricaltam a foszaltol, ugyanis egyes palyakon nekialltam mellekuldiket is csinalni - es meg megvan a 40en, de ki tudja hogy legkozelebb megint feltoltodik-e, ha fenykepezned kell ? Jobb vele takarekoskodni.

    Pedig itt jol meg van oldva a kocsikazas, a nagyobb palyakon, pl a kezdo palyan, valamint a 2 katonai bazisos palyan jol jonnek.Uzemanyag van dogivel, ha minden helyet meglatogatsz, tuti kapsz par kannaval mindket tipusbol.Vagy atviheted egyik palyarol a masikra.Es nem kell ujra toltsd a kocsit, ha egyszer beletoltotted, a vegtelensegig lehet veluk furikazni.

    Oriascsotanyok, nos epp valami olyanok, inkabb fuss el eloluk, es a leszakadozokat lovoldozd le, vagy esetleg granat ?

    85-ben ZX81 ? Csak nem MZ/X kuldte ? :DDD (en ezeket a tipusokat nem ismerem, Romaniaban HC-85 volt, es CIP)

    Ez a Wizardry 7 - ahogy nezem rola a kepeket - ismerosnek tunik, jatszodtam egy hozza hasonloval, csak a nevere nem emlekszem.

    Ha meg kedveled az ilyen Wizardry 7-hez hasonlo jatekokat, akkor feltetlen probald ki az Amber of Dawn-t, es a Betrayal at Krondort, mindketto popec jatek a maga modjan.Es ajanlok egy sci-fi űrkaland-stratégia jatekot, a Reuniont, az Imperium Galactica 0-ik reszet/ oset.Es persze magyar keszitesu, valamint allati jo jatek, de sztem meg jobb mint a ket IG.Annyira tetszett a cselekmeny, hogy miutan elolvastam a Katedralis nevu konyvet, email-t irtam az ironak hogy mi lenne ha irna egy regenyt belole - marmint a jatekbol.O is benne volt, csak az IG-seket nem ertem el, igy annyiban maradt a dolog.

    BorgBoss nos en meg gyerekkent lattam ezeket a csodalatos szepsegu epitmenyeket, amelyeket a jatekban is megcsodalhatunk :DD
    Azert meg egy 5 evet ra kellett volna hagyni, hogy nagyon jo legyen, igy csak siman jo :C

    csabika0001 hat, a SoC mar evek ota nem jatszodtam, igy nem emlekszem sajna pontosan, de gondolom hogy egy szerelo tudja megjavitani...pl a barban ? Sajna tenyleg nem emlekszem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák