Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #11029 üzenetére

    Ahogy haladok előre, egyre gyakrabban emelgetem a nemlétező kalapom a mod "hangulatfelelőse" előtt. Nem azzal teszi nyomasztóvá és egyben érdekessé a programot, hogy több durva szörnyet pakol be, hanem pl a hangokkal, amelyeket akkor hallani, ahogy belépek egy házba. Az ott éltek "visszhangjai". Hol egy csecsemő gügyögése, hol egy elhaló sikoly, máskor egy részeg "családfő" örjöngése...
    Bár az a halom órisácsótány-szerűség, ahogy kirajzott a fűből, szintén nem semmi. Még nem éltem túl a támadásukat, így nem is tudom, mik azok...

    Ha már fegyver: a fotómasinába a 40-es kapacitású flash kártyával mennyire kell spórolni. Ez van végig, vagy feladatonként lesz másik?

    Szidnél az üzemanyag kannákat raktam le, hátha kell, bár nem autózok, csak ha muszáj lesz.

    Én '85-ben vettem az első gépem, egy ZX81-et. Addig semmi közöm nem volt a számítógépekhez. Aztán építettem egyet (Homelab), majd jött az EP, aztán a PC. Majd meló mellett tanultam és végül informatikus lettem. Előbb gépszerelő (számítógép műszaki), majd usersupportos, aztán úgy általában mindenféle, ami ebben a szakmában létezik. Jókor kerültem jó helyre, így a '90-es évek elején az akkor idehaza létező géptípusok (home computer-től a mainframe-ig) mindennel találkoztam, dolgozhattam. Most elsősorban internet, tűzfal, levelezés...

    És persze a játékokkal is megismerkedtünk.
    Alapvetően RPG (a klasszikus értelemben vett, nem a hack&slash stílus), mindenféle építgetős és fejtörős cuccok. Meg a stalker.
    Anno, pl a Wizardry 7-et két kollegával (az egyik velem egykorú, a másik egy tizessel öregebb) együtt vittük végig. Minden reggel beszámoltunk egymásnak, ki mire jutott...

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák