Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz proci985 #3276 üzenetére

    én a stalker suitot nem találtam meg, volt két láda, azokat szétvertem de semmi :F:(
    egyébként az előző pályán (a szeméttelep hangárjában) van egy szekrény abban van 4 vérkő... a mostani játékomban az nem volt ott.... szóval eléggé változó szvsz hogy mi hol van :F
    viszont a bárban adtak egy másik stalker ruhát, azt fel is vettem... egyébként vicces volt: bementem az okmányokért, persze megszólalt a riasztó, de kb az utolsó pillanatban, mert simán eljutottam, csak elbambultam. Felmarkoltam, kifeléjövet legyilkoltam nem kevesebb mint 22 katonát, de az utat is blokádolták végig. Míg eljutottam a roncstelepig, le kellett lőnöm még 15 katonát, vicces volt odáig eljutni, felhalmoztam kb 200 lőszert az AK-hoz (mert ugye fogyott is rendesen) aztán átmentem a roncstelepre, és nem tudom hogy bug volt e vagy nem, de két bandita fogadott az úton, amint leszedtem őket, jött 30 másik!!!!!!! :Y
    Elfogyott mindenből az összes lőszerem, még pisztolyból is mire leszedtem őket, az utolsót már le kellett késelnem, összeszedtem a fegyvereiket, erre jött 10 katona is, azt már nem kockáztattam meg, berohantam a hangárba ahol a stalkerek vannak, ott kinyírtam a 10 katonát, de utána jöttek még banditák, akkor mondtam azt hogy a jó édes anyukátokat, megyek inkább a fenébe, elfutottam a kötelességiekhez, akik megkértek hogy nyírjam ki a mutánsokat (persze lőszerem nuku) nem akartak átengedni csak némi duma után, ok, benn fogadott kb 20 kutya, egy párat lekéseltem aztán futottam tovább, ott mindenki magyarázott, meg küldött el a fenébe, bementem a bárba, ott kaptam az x18-as küldetést, és mondták hogy menjek el az arénába. (és akkor kaptam egy stalker suitot, amit először észre sem vettem :D)
    Na elmentem az arénába, ott mondták hogy álljak ki egy csávó ellen, leszedtem simán, vissza kijöttem, és ELTŰNT MINDEN FELSZERELÉSEM!!!

    Egyedül a stalker pendrive-ja maradt meg nálam, egy kispisztoly, és minden más, artifactok, ruhák, minden eltűnt!!!
    10 másodperc múlva azt is kiírta, hogy az "öld meg strelokot" küldetést elrontottam, na akkor nyomtam egy szép nagy esc-et... ennek így kellett lennie??? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák