Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Larry303 #2106 üzenetére

    ideiglenesen kapcsoltam ki csak. Aztán visszatettem, azért jól jön ha több memóriaigényes alkalmazást futtatok párhuzamosan. Még mikor megvoltak az a-data ramjaim, kipróbáltam 3G memóriával( 1+2 ) +768 GTX vrammal és /3GB-s kapcsolóval xp-n, ezzel mintha kevésbé akadt volna, bár akkor pont újrakezdtem a játokot, és nem sokkal utána eladtam a +1G ramot, meg a gtxet is, és nem tudtam odáig eljutni, mikor már hosszabb időre leesik 0 fps-re a game bizonyos pontokon. Kifigyeltem pár dolgot, és ez is ezek közé tartozik, hogy minél többet játszol a játékkal( vagy ilyen mentést töltesz be ) akkor annál hosszabb ideig tart az a rész, amikor belassul, és ez csak bizonyos helyeknél következik be, olyan, mintha egy láthatalan határvonal lenne a pályákon, amin átlépésnél várni kell, mig tölt valamit. Néha villog a hdd led, néha nem, legtöbbször az van, hogy megáll, és kb 5-10 mpig nem halad semmit, aztán a vége előtt villan egyet a hdd led, és megy tovább. Az az érdekes ebben, hogy ez a vonal kb ugyanott van mindig, de pontosan sose ugyanott, csak a környékén.Meg pl firss installnál akár előről kezdtem, akár olyan mentést tölöttem be, ami már előrehaladottab részben volt a játékmenetben, mindig voltak vertex hibák villámlás és eső közben. Aztán ahogy játszik vele az ember, egyszer csak megszűnnek. Meg ez a ruhafeltöltős dolog ébresztett rá arra, hogy vannak "elrejtett dolgok" a játékban, amikre vagy csak utalás van, vagy még az se. Pl volt egy küldetés, amikor egy kristálytövis nevű artifactot kellett vinni a kocsmárosnak, és azt mondta akkor, hogy ha ilyen van nálad, akkor nincs az a szörny ami az agyadban turkálna. először nem is tűnt fel, csak már amikor sokadszorra csináltam meg a küldetést, és feltettem öt ilyen artifactot, mikor egy kontrollert kellett kinyírnom. Nos a szörny azért leszívta az agyamat, meg kék-zöld-piros színekbe pompázott a képernyő, de nem volt kettős látásom, és nem volt olyan sem, amikor ilyen sípoló hag után magához szívja a tudatod és beszédülsz( elég nehéz leirni mit csinál de biztos vágod ), szal tiszta volt a kép és simán közel tudtam menni a szörnyhöz és beleeresztettem egy tárat a fejébe. Vagy pl van egy olyan ruhája a szabadsáiaknak, aminek az a neve hogy a szabadság szele. Összehasonlítgattam más ruhákkal futás szempotjából, és van különbség a ruhák között, 5 holdfény nevű artifacctal az övemen ezzel gyakrolatilag végteleníteni lehet a futást még 59.9 kg mellett is, míg más ruháknál ennyi súly alatt még ezekkel az artifactokkal is lemerül az energiád egy idő után. Az obi- mod az micsoda? Én a realismot tettem fel egyedül, ennek még valami értelmét is láttam. Belekukkantottam a fájljaiba, és észrevettem pár c header-t, nem tom ezek mire lehetnek jók a játékban( valami időjárás meg fény definiciók voltak benne ), de asszem nem is volt olyan mappa, a gamedatában, amiben hasonlók lettek volna. Fingom sincs hogy használja a játék ezeket a fájlokat, de érdekelne. Nem tudja valaki hogy készülnek az ilyen modok? Mert ha lehet c-vel babrálni a játékot, akkor lehet én is megpróbálkoznék vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák