Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz hubai38 #14373 üzenetére

    Teljesen új történet, új pályákkal. Azok készítették, akik a Secret Trails 2-t, vagyis a minőség és a fordulatos történet biztosítottak. Elvileg Jurij Szemeckij, az Örökkévaló Stalker (aki minden nap újra és újra meghal és akiről a tegnap leadott, ősszel megjelenő regényből talán meg is tudjuk, miért lett azzá, amivé lett. Talán…) története, amikor a Zónába érezett…

    MIndenképp keress hozzá jó angol fordítást, a moddbről letölthető nagyon gyenge. Van hozzá jó angol változat, Stalkerstein műve, ezt keresd meg, ha nem akarsz sokat mérgelődni. Én anno gyakorlatilag emiatt a mod miatt kezdtem bele a modok magyarításába és emiatt oroszból. Mert az angol „fordítások” túlnyomó része egyszerű google translate, angolul is értelmetlen, ráadásul a bennmaradt orosz szavak az átírás miatt szinte visszakereshetetlenek.
    Aztán ezt mégse magyarítottam, mert megtaláltam a Stalkerstein és Gunter-hunter féle angol változatot, ami tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák