Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #34504 üzenetére

    Hat szerintem te ott akadtal meg a kuldikkel - ha azt mondod, hogy nincs semmi feladat, hogy mindent letudtal, de nem mentel el a szerelohoz, a feltort PDA-ert.Elotte ugy tunik, hogy meg kell csinalni a Solyom-Komor kuldit, maskepp nem aktivalodik a Ragya nevu szerelo PDA kuldije, de az is lehet, hogy Kopo kuldetese aktivalja - el kell menj az Aruhaz alatt levo kocsmaszeru Menedekbe, es be kell allits egy lehallgato keszuleket. Valamelyik a ketto ezek kozul aktivalja aztan azt, hogy keresed Ragya-t es nincs mar a helyen, kozel kell menni a szekhez ahol ult, es akkor aktivalodik a kovetkezo kuldi.Ezt csak azert irtam le, mert lehet hogy ennel akadtal el, es elkerulte a figyelmed, hogy odamenj Ragya szekehez, es addig valoban semmi sem fog tortenni.

    Hat a hatizsakokat valoban meg lehet talalni, ha sokat koricalsz, en 5 db-ot talaltam, akkor keress me'g te is meg 3 db-ot, kivancsi vagyok, te megtalalod-e oket, ha mar olyan konnyu :P
    Ezert akarom ezt az 5 rejtekhelyet bevinni a szovegekbe, hogy ne kelljen oket keresni, azaz aki nem szeret sokat kutakodni vagy ilyesmi, az is hozzaferhessen, anelkul, hogy orakig kodorogna a palyan.
    De te nezz szet, hadd lam, megtalalod-e a hianyzo 3 zsakot, vagy esetleg talalsz-e olyat, ami nekem kerulte el a figyelmem.

    Az igazsag az, hogy elkepzelheto, hogy azok a rejtekhelyek azert lettek kialakitva, mert a mod keszitoje/keszitoi is ezzel a szandekkal tettek be, ugyanis 2 hatizsakot lehet 2 szemelynek tett szolgalatert jutalomkent felfogni.
    Az egyik, amit megtalaltal, azok az anabiotikus szerek (cumi, hogy 2-t raktak csak be, sztem javitsuk at 3 db-ra, hogy megkapjuk azt, hogy a kitorest is tul tudjuk elni fedezek nelkul kepesseget), azok kothetoek a dokihoz, o is tesz neked egy szivesseget, cserebe ker valamit, es ha teljesited, akkor megadja ezt a rejtekhelyet.
    Majd kitalalom az ehhez fuzodo meset, nevezetesen azt, hogy jart Janovon a mozgo laborban, es a tudosok -leven hogy o is kisse kollega, agysebesz - micsoda egybeeses, ugye az a szer epp az agyadat uti ki, hogy nem lesz fogekony a pszi sugarzasra- rabiztak 3 db ilyen szert, hogy idovel tesztelje sztalkereken, es majd szamoljon be az eredmenyrol nekik.
    A masik rejtek meg kotheto Solyomhoz, ha elintezzuk a Komorral kapcsolatos bajat, akkor halabol megadja azt a rejtekhelyet, ahol annak idejen elrejtette annak a pisztolynak a parjat, amit neked odaad a kuldetes elvegzesere.Ott egy Desert Eaglet, 150 hidro lovedeket, es valami gyogyszeres ladat talalsz.
    Lehet hogy epp ezert kerultek be ezek a zsakok, de vegulis nem programoztak le jutalomkent, mert untak, vagy nem volt aki megcsinalja, vagy mit lehet tudni.

Új hozzászólás Aktív témák