Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz shield #23220 üzenetére

    A betűméret hangolás is megvan, de azt nem én fogom megoldani azt hiszem.
    A textures\ui könyvtárban vannak a betűfájlok. Egy-egy dds és egy leíró táblázat tartozik minden mérethez és verzióhoz (nyugat-európai, közép-európai és cirill). A dds.ben vannak a betűk lerajzolva, ha olyan méret kell, ami nincs meg, azt magadnak kellene megrajzolnod.

    A configs-ban van a font_definitions.ltx (ha jól emlékszem a nevére), abban van a játékban használt betűk szimbolikus nevéhez tartozó dds, és egyéb információk meghatározása, betűnként 3 jellemző. Az itt megadott szimbolikus névre hivatkozva vannak a különböző letx-ekben a configs\ui alatti ltx-ekben, megadva, hogy melyik felületen melyiket kell használni és milyen alapparaméterekkel: szín, kezdő pont és sormagasság. Az én problémámon ez utóbbi segít, de még nem volt időm kitesztelni.
    A méreteken, ha túl kicsinek tartod, talán azzal tudsz a legkönnyebben javítani, ha megnézed, hogy van-e abból a típusból nagyobb a textures\ui alatt és átírogatod az configs\ui-ban a megfelelő ltx-eket.
    A gond csak annyi, hogy ezek a fájlok nincsenek kicsomagolva a modokban sem, neked kell az eredeti gamedata.dbx-ekből kibányászni, vagy keríteni valakitől kibontottat.
    A CoP-hoz nem találtam működő unpackert, a fenti megállapítások a ShoC szétszedésével és átvizsgálásával születtek.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák