Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #16750 üzenetére

    [link]

    Itt es alatta mar leirtam az elkepzelesem.
    Az ENOT palettan - de mindjart felteszem az Enotot - mert masodjara is vegigvittem a WIP - van egy rakas fegyver, amelyek nagyjabol ugy neznek ki mint a magyar fegyverek.
    Pl AEK919 vagy mi = lesz az AMP69l.A kepet lecserelem az adott fegyvernel, az adatai atirodnak majd esetleg Leo mester segitsegevel es mar kesz is. Mar csak az altalam (+ a Holtak vilaga c. konyv, igaz nem olvastam) elkepzelt helyszineket es kuldiket kellene beprogramozni,+ kitalalni a sok laza magyar dumat :)
    Az a bajom, hogy a PaintNet nem ismer olyat hogy Sharpen, azaz Elesitest.En regebb mindig hasznaltam ezt a dolgot, ha ilyen kicsi kepecskekkel bajlodtam pl Star Wars Rebellion.
    Photoshop nelkul sztem nem tudok eleg jo kepeket betenni a fegyverekrol, mert el vannak szarodva a szinek... :O
    A fegyvereket igen mar ismerem, mindjart teszek be ide en is kepeket, hogy kedvet kapjatok a magyar fegyverekhez ;)

    BALTO : sajna nem emlekszem,mert mar reg jatszodtam a CS-el, de szerintem ha barmilyen kuldit elvallalsz egy masik frakcionak, a sikeres kuldi utan emelkedni fog. (kellene)

Új hozzászólás Aktív témák