Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #13417 üzenetére

    Igen epp a te leirasodra emlekeztem.
    Mostmar ertem, az a fura betu es szam, a loszer tipusara vonatkozott.Kimondottan csak ez a loszer lehet ?
    *Most latom irod mindegy milyen...
    Fegyvernek meg ir Sig550 es valami 1300as soretest is, akinek nincs Abakan, az gondolom azt is rakhat...
    Az utolsohoz epp nincs Abakanom, de van egy folos Sig550em.

    Az a gubanc, hogy ugye kiakad a progi, Zatonba nem tudok visszamenni.Ezert fogtam neki ezen a palyan minden kuldit megcsinalni...Mindenesetre, van vagy 350 ezrem - lehet hogy Zatonban meg van 400 ezrem, de ugy emlekszem, hogy a bankarnal betett penzeket osszeszamolja palyanken, azaz osszeadja, ha ez igy van, akkor lehet a Seva fejlesztesere ment el a 400 ezer+fegyverekre - es akkor abbol gondolom meg tudom venni a Hajnal Exot.
    Janovban lehet talalni szerszamkeszletet ? a Durvat meg Finomat ? Az utolso az Pripjatyban van azt tudom...
    Mert ha lenne, akkor legalabb reszben fel tudna Nitro fejleszteni a Hajnal Exot amit megveszek...

    Pripjatyban a szerelo minden tipusu fegyvert tud fejleszteni ? Mert at akarok vinni par fegyvert, amihez Nitro nem ert...de ha a pripjatyi sem tudja, akkor eladom inkabb oket.

Új hozzászólás Aktív témák