Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    Skacok, kellene egy kis gyorssegely...tudom hogy volt mar rola szo, de nem akarok visszaporgetni 1000 hozzaszolast.
    A Hajnalos kuldirol van szo, elvittem 5 pancelt a tudoshoz aki atalakitotta oket.Most szet kell hordjam 5 helyre.
    Ugye jol gondolom hogy a pancelokat is el kell helyezni abban a szemelyi taroloban ?
    Nos, ugy tunik hogy hianyos a leiras, mert ir Abakant vagy Sig550at vagy valami 1300as soretest fegyvernek, aztan egy masodik altalunk hasznaltat (ez tokmindegy hogy milyen, es hogy milyen az allapota ? lehet pisztoly, puska, gepfegyver, barmi ?). A Veles detektort az ertem, azzal semmi gond, de van valami fura megnevezesu es szamu dolog, az mi akar lenni ? Aztan meg irja hogy barmilyen kotszer, sugarzas elleni gyogyszer stb kell meg. Ezek barmelyikebol 1 darab, vagy minden tipusbol 1-1 ?
    Szoval valaki megkerem sorolja fel hogy mi a fenet kell oda beletenni.

    Masik dolog : van az Ordog Viraga kuldi, 1et megtalaltam Jupiter melletti anomaliaban, de a magyarazo szoveg még valami patakrol ir, hogy ott is lenne...hol van az a patak, es merre lehet a patak utan megtalalni a 3ik Viragot ? Es aki ezt mar vegigvitte, mi a kuldi vege, egyaltalan megeri vele foglalkozni ?

    Harmadik dolog : szerintetek vegyek 1 Hajnalos exo pancelt ? osszbe mennyibe kerul ?
    A tudosok bunkereben levo kereskedotol erdemes egy nagyon fejlett SEVA-t rendelni ? Valami okologiai cucc...

Új hozzászólás Aktív témák