Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    Sziasztok.
    Van egy problémám. Cisco Linksys E900 routerem van, és olyat csinál, hogy ha van aktív torrent letöltésem, akkor semmilyen más eszközt nem enged a hálózatra. Konkrétan mobillal nem sikerül csatlakoznom, illetve az xbox-al sem tudok online játszani, connection failed hibaüzenet jelenik meg. Amint leállítom a torrentben a letöltést, minden működik megint!
    Illetve nem is a teljes sebességgel tölt le, 50 megabites netem van, ami a mérés alapján meg is van, de a torrent csak olyan 35 megabitet használ ki, ráadásul mint az előbb írtam, semmilyen más eszközt nem enged fel.
    Kérlek segítsetek nekem, hogy hol, mit kellene állítanom. Korábban Asus routerem volt, ott nem ilyen gondom, igaz akkor csak 25 megás volt a netem. Új routerre azért volt szükség, mert az már 10 éves volt, és nem tudta kiszolgálni a 50-es netet, konkrétan csak 30 ment át rajta. Ezzel az újjal működik, csak ez a letöltés dolog, hogy közben nem enged más eszközt csatlakozni, rettentően zavaró.
    Épp ma telepítettem újra a gépet, hátha win hiba, de nem, továbbra is fent áll a hiba.

    [ Szerkesztve ]

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák