Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shaft72

    tag

    válasz tildy #2984 üzenetére

    Az a baj, hogy nem vagy konzekvens. Illetve nincs elég határozottságod bizonyos dolgokhoz, és ez többeknek szemet szúr itt. A másik pedig az, hogy ha van egy kialakult véleményed egy dologról, azt istennek sem vagy hajlandó megváltoztatni. Még akkor se, ha hatan állítják az ellenkezőjét. Talán dacból sem. Rá kéne jönnöd, hogy nem oltogatásból mondják azt, hogy mit egyél, meg hogy az olasz tengerpart sokkal feelingesebb, mint egy bányató. És ilyenkor nem kell takarózni azzal, hogy ''denekem elég ez is, nekem ennyi is elég, én igy is jól érzem magam'', mert csak kiröhögnek. De majd idővel rájössz.

  • Egon

    nagyúr

    válasz tildy #2984 üzenetére

    Kezdek kifogyni a béketűrésből.
    1. Nem(csak) én állítom, hogy magyarázkodsz. Tényleg magyarázkodsz (ezek szerint fel sem tűnik). Példa: ''Aki ridikült hord (juszt se írom le helytelenül), az díszmaca''. Ennyi, semmi több. Erre többen: '':YAki kosztümben jár, az hordjon hátizsákot?!'' Erre te: ''Akinek elegánsan kell megjelennie, az hordhat, ő kivétel''. (nem szó szerint idéztem egyik esetben sem). Szerinted ez nem magyarázkodás? Felállítasz egy nagy-nagy halmazt, ''ledíszmacázod'', aki oda tartozik, aztán sok-sok hozzászóláson keresztül redukálod ennek a halmaznak a méretét (azaz az elemei számát).
    2. Nem lettél lehülyézve, hogy téged nem érdekelnek ezek a ''dolgok''. Legalábbis általam biztos nem. Éppen ellenkezőleg: TE vagy az, aki leszólod az általad nem tolerálhatóan viselkedő ''díszmacákat'' stb. Azért zongorázni lehet a különbséget...:U Erre mondtam, hogy intoleráns vagy. Ennyi.

    AZért beszélek/beszélünk kioktató hangnemben, mert az istennek nem akarod megérteni, miről beszélek/beszélünk.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák