Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz sh4d0w #3539 üzenetére

    MEntegetőzhetek azzal, hogy ő is nyilvánosan kérte számon többünkon, hogy rá se hederítettünk. De ennek a emntegetőzésnek nincs sok értelme. Megkérdezhette volna priváát üzenetben is, ha már nekem címezte a hozzászólást, hogy ugyanmár reagáljak reá.

    ''a hozzászólásod, amire reagáltam, igen erőteljesen sugallta azt, hogy Viszlátnak egész nap nincs semmi más dolga, mint PH!-zni, ellentétben Veled, aki vizsgázik, dolgozik, stb.''

    Hát tudod ezzel csak az a gond, hogy nem ez volt mögötte. Inkább az volt mögötte, hogy miért várja el valaki, hogy egy ilyen volumenű hozzászólásra azonnal, pár órán belül választ kapjon.


    ''Megírhattad volna egy priv. üzenetben is, hogy reagálsz, amikor lesz rá időd, de nem, ezt egy fórumhozzászólásban tetted, ami nyilvános, hogy mindenki lássa, milyen elfoglalt vagy''

    Igen meg. Ő is. Csak ellentétben a te elgondolásoddal nem azért tettem úgy, ahogy, hogy mindenki lássa milyen elfoglalt vagyok (illetve voltam, ma már ráérnék válaszolni... Meg is fogom tenni), hanem csak azért, hogy esetleg gondoljon bele, miért nem válaszol a másik. Ezt az ''együttérzést'' vagy nevezd aminek akarod, hiányolom belőle, és többetekből is. Itt lehet persze azt modnani, hogy na én sem vagyok különb, én sem tudok beleérezni mások problémájába... Na ja, csak én nem vallom magam keresztény embernek.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák