Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Manitou #34119 üzenetére

    Nekem pár perc lett volna, csak azért tartott tovább mert elő kellett keresni az iratokat meg ilyesmi. Másodiknál már eleve ki készítve csináltam ott meg túl gyors volt, mert a tranzakció elutasításra került elsőre (még nem volt meg a hitelesítés, elfogadás, így addig nem engedett feltölteni, de rá pár percre már ez is meg volt).

    Nálam gördülékenyen ment, mind a telekomos, mind a meghívás. (ugye, akkor épp volt promóció). Személyi fotózásnál, meg írta, hogy csillog, meg töltse ki a keretet ne lógjon ki, ezekre odafigyeltem úgy már jó is lett. Amúgy én hétköznap csináltam, dec 28, meg 30 talán...

    " és jött az, hogy válasszak csomagot, standardot kiválasztva fel akartam tölteni pénzzel az igényelt kártyát,"
    igen itt nekem sem ment. 2. regisztrációnál... mert még nem fogadták ellenőrizték az adatokat... így tovább léptem, csak simán. Virtuális kártyát kérve, az ingyenes... végig vittem a regisztrációt, és később a fiók feltöltés, vagy ilyesmi funkcióval töltöttem fel. Már az appba/számlámba belépve... tehát nem regisztráció során.

    Elsőnél meg eleve, nem is akartam regisztráció során, ott mire eljutottam a feltöltésig, már hitelesítve is lettem...

    Egyébként első feltöltéskor, asszem, sms is jön, hogy a kártya tényleg a tiéd-e... bár erre msot nem biztos hogy jól emlékszem, de többször kellett hitelesítéses sms-t beírni, kódot. pl virtuális kártya adatinak megnézésekor is.
    Nekem egyébként sima visa van, de nem erste.

    A jelszó alatt a pin -kódra gondolsz? vmi hasonló komment volt az app-nál google play-ben, de ott sikerült előbb utóbb belépnie- az illetőnek...

    Esetleg szakítsd meg a kapcsolatot (net), indítsd újra a telefont... és próbáld úgy... hátha számít valamit kis idő múlva.

Új hozzászólás Aktív témák