Új hozzászólás Aktív témák

  • zivorad

    csendes tag

    válasz vnorbi #8523 üzenetére

    Annak idején mikor nyitottam a TW-t a K&H bankból először kártyával tettem rá valamennyit, működött de van valami költsége. Utána K&H számláról utaltam a megadott számlaszámra, közleményben az én TW azonosítómat írtam, ez a TW részéről ingyenes a K&H részéről van valami költsége. Mikor Revolutot nyitottam erről is megy a feltöltése kártyával, (akrá a virtuálisról is) de költsége van a TW részéről. Abból kiindulva, hogy ha sikerült rá forintot utalni a K&H-ból próbáltam eurot utalni a Revolutról a TW-ra és ez is sikerült, nincs költsége egyik részről sem. Felbátorodva a fentieken IBAN kalkulátorral megkerestem a megfelelő IBAN számot a számlámhoz, mikor megvolt, ez a szám alalpján kikerestem a BIC/SWIFT kódot és a Revolutról utaltam forintot magamnak, ez is sikerült másodikra, elsőre csak azért nem mert elfelejtettem a közleménybe beírni az azonosítómat, telefonon beszéltem velük, nagyon rendesek voltak és 10 perc múlva ott volt a pénz. Ma is utaltam, Szintén a Revolutról, nem tellett bele egy órába sem és ott volt a pénz a TW-n, költsége nincs egyik részről sem.

Új hozzászólás Aktív témák