Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Boond #37521 üzenetére

    Ismerős story-ja. Amerikai kontinensről...

    "Belföld és külföldön is bankkártya leolvasónál (bedugós) mindig működött. Olyan már volt ,hogy külföldön kiírta a leolvasó hogy érintős nem engedélyezett de akkor fogta bedugta a terminálba és ment is.
    Tehát személyesen mindig ment.

    Jahhhh igen fontos, néha a revolult úgy dönt hogy biztonsági okokból zárolja a számlát, de ez csak külföldön történik meg kb heti 1x.

    Elsőre nagyon megijedtem, mert azt hittem hogy ez végleges és mehet a levelezés 3 hónapig.
    De nem. Csak ideiglenes KÁRTYA befagyasztást csinált (akkor mi a.... infarktust hozza rám)

    Megoldás: telefon, appba belépés és kártya feloldás. Pillanatok alatt megvan.

    Aha... okééé de külföldön ahol nincs mobil net és éppen a yilág végén vagyok egy elhagyatott benzinkúton..
    Ha van térerő: akkor mobilnet bekapcsolás... gyors revolult minél hamarabb megcsinálni.

    Ha nincs térerő akkor meg szopacs. Eu-n belül sokkal egyszerűbb"

    "Nekem orszagvaltaskor szokott kuldeni uzenetet"
    Nekem eddig csak a telefon szolgáltató küldött... igaz csak szomszédba volt át ugorva kicsit... nagyobb út még nem volt... meg használva sem volt ott egyelőre... jah geo lock nincs nekem rajta viszont net volt már.
    Azzal meg az a tapasztalat, hogy ott is állítgatni kellett, hogy menjen a roaming...

    Szóval nem biztos, hogy egy technikával keveset foglalkozó személynek ez annyira jó lenne, ha ilyesmi felmerülne... jobb lenne elkerülni...

    de majd le kell tesztelni... legyen ezzel is tapasztalat...

    Hm, akkor remélhetőleg ha nincs geo lock kisebb az esély... vagy fene tudja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák