Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karakpecze21

    senior tag

    válasz gban #2423 üzenetére

    Igazából garanciáról nem beszéltünk az elején.Én használt cuccokra 1 hetet adok és várok el.
    Mikor a srác megkapta a procit, azt írta, hogy másnap kipróbálja.Most kicsit érdekesnek tartom, hogy ezidáig nem próbálta ki csak most.

    Elmondása szerint az első lapba amibe tette ment neki, mert azt írta, hogy biost akart frissíteni vele a deszka.Tehát akkor mennie kellett a procinak.

    Nekem is az a sanda gyanúm, hogy valami user hiba lépett fel, ami kinyírhatta a procit.
    A srác lelkes-újonc, de már régebb óta fent van és van 12pirosa is.
    Csak nem akar átverni, de nekem akkor is fura a dolog és tényleg ment az a proci.

    Így lassan egy hónap után nem áll módomban visszafizetni a pénzt, mert nem tudhatom mi történt vele ez idő alatt.Max megírom neki, hogy küldje nekem vissza és kipróbálom én is.
    Olyan szar érzés, mert én tényleg soha senkit nem vágtam át bizniszelésnél és most úgy jön majd le, hogy én vagyok a tróger.
    Nekem alap, ha valamit használtan veszek/cserélek, hogy minél előbb leteszteljem.Nem pedig csaknem egy hónap múlva próbálom ki. (nekem ez a legfurcsább)

    Nah, majd lesz valahogy, köszönöm a választ. :R

Új hozzászólás Aktív témák