Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz tasiadam #83 üzenetére

    Mármint ironizálsz, ugye?! Tögyé' mögé' egy emótát, hogy értsem. :DDD :)) Plusz 200EUR a német árhoz képest....hát?! Nem érzem jó árnak. De a német árat sem, még a helyzethez mérten sem... Igaz, a német árra rájön még a magyar ÁFA korrekció és a kiszállítási ktg. De.. Elnézve a 6600 teljesítményét, de az összes kategória társat, mint pl. 6600xt, 3060, 3060ti.... és ezek teljesítménye hogyan viszonyul egy régebbi GTX 10** kártyákhoz, inkább vettem a használt piacról "új" VGA-t. Azért olvasom csak az új bejelnetéseket, hogy egyáltalán van-e akart a DIY piac kiszolgálására.... de NINCS. Ha lenne, vennék.
    Amit legyártanak, annak a nagy része tuti bányában landol, mert nagyobb haszonnal és kevesebb kereskedelmi macerával adják el oda.
    Regisztráltam az EVGA oldalán is, hogy jelezzenek, ha vehetek majd LHR-es 3060ti-t normál áron, 8 hónapja semmi. Más PH!-s rögtön írta, hogy ő már kb. 1,5éve regisztrált és semmi visszajelzés.
    Eleve ilyen regisztrációs vásárlást nem is láttam máshol, ergo törekvés sem látom a DIY piac szenvedésének az enyhítését. Termék mennyiséget pedig biztos eladnak, csak nem DIY piacon, hiszen az nVidia és AMD bevételei szárnyalnak... szóval no komment....

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák