Új hozzászólás Aktív témák

  • Lil21

    csendes tag

    Tegnap beruháztunk két ilyen telcsire, miután én és a párom Redmi 3-ainak "ámen" lett, szipp.
    Az övét - egy ezüst/fehéret - ellopták, az persze külön vicc, hogy figyeljük, milyen profilképeket tölt fel magáról, az, aki használja, de még nincs meg...
    Az enyém - arany - pedig megkóstolta Görögországban az Égei-tengert, épp 50% esély van rá, hogy talán lesz belőle énekes halott, de az úgy sem lesz már sohasem száz százalékos. Aztán miután már ennyire vert minket a sors, így vettünk kettő 4x-et.

    Azaz igazság, hogy nagyon imádtam a hármasomat, és csak lesek, milyen dolgokat tud/nem tud a négyes.
    Nyilvánvalóan 100%-osan örülnénk ezeknek az új telcsiknek, ha nem lennének viszonyításai alapjaink, úgyhogy bocsánat a nyaffért, mert egyébként szuper kütyü. ^^

    Ez a led-es macera egy külön "vicc", bár eskü, nem vagyok vak (vagy van erről info valahol?), párom feketéje kéken értesít, enyém, az arany-fehér pedig fehéren. xD
    Én is az a típus vagyok, aki mindig rezgőn hagyta, némán, úgyhogy nem gyengén bosszankodok miatta, hogy nem rezeg. -.- A rezgőmotor meg hát...

    Még most kezdek neki a tokok-üvegfóliák rendelésének (láttam, mit linkeltetek, ami okés, köszönet érte), szegények addig bele vannak tuszkolva az eddigi hármas tokjaiba. xD Hát na, ez a flipes cucc, szilikontokban, telefonálni lehet benne, kiesni nem esik ki, addig jó van alapon.

    Csak az vígasztal az egészben, hogy a fényképező tényleg mérföldekkel jobbnak érződik, és az akku sem merül annyira, mikor mobilneten nyúzom ezerrel. (Bár nem tudom, számított-e, hogy azt egy évig nyúztam így minden nap.)
    Jha, 3G vs. 4G... A hívásokkal nincsen gond, az sms részéről gondolom, szintén az tehet - de a bankkártyás-netes fizetéskor kiküldött Mastercard-, és banki utalásokkor küldött sms-ek sosem érnek ide, csak ha rányomunk még egyszer a küldésre. (Vidék amúgy, B20-as.)

Új hozzászólás Aktív témák