Új hozzászólás Aktív témák

  • szetib

    tag

    válasz Raymond #3981 üzenetére

    Alapjában véve nem nagy dolog egy kijelzőcsere. Illetve nem kellene, hogy az legyen. De ez már nincs így, mióta össze vissza ragasztgatnak mindent. Egy rohadt utálatos munka, soha többé nem lesz olyan, a legjobb szerszámokkal sem, a hajszárítóval meg végképp nem. Azt teheted, hogy beviszed egy olyan gsm shopba, ahol talán már csináltak ilyet, vagy megveheted előre a linkelt üveget és a munkadíjat fizeted ki. Viszont a szervizesnek is le kell majd olvasztania az üvegről a digitizert, ami a lerohadtabb az egészben. Ja, nem. Vissza is kell ragasztani.
    Nekem az MI6-tal volt ilyen szerencsém, soha többet! Tudod hány órát nézegettem a török+indiai+spanyol szétszedős videókat? Ja, ha lenne még vagy három MI6, a harmadikra elég pöpecül sikerülne. De mivel csak egy telefont akarsz megjavitani, egy kijelzőt veszel hozzá, egy esélyed van, úgy, hogy előtte még egy ragasztott hátlapot sem cseréltél (elvileg). Ragasztód van hozzá? Meg tudod úgy ragasztani az utángyártott alkatrészt, hogy ne legyen sehol fényszivárgás? Utálatos mocsok fosh munka. Nekem is le kellett volna olvasztanom a digitizert az üvegről, de inkább megvettem kompletten az egész kijelzőtt (with frame), hogy kihagyjam ezt a lépést. Tehát többet fizettem a gagyi kijelzőért ami ugyan működik, de ultragáz kidolgozás az eredetihez képest. Vidd be egy szervizbe, hogy ne te gányold szét, ha mindenképp te akarod csinálni, én a komplett (olvasztás mentes) kijelzőcserét javaslom nagyon nagyon sok szerencsével! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák