Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gusthy

    veterán

    válasz DroiDMester #3806 üzenetére

    Ha jól értem, arra lett kitalálva a MIUI-ban, hogy ha valamiért a frissítés félrement volna, akkor legyen mód helyrerakni. Ennek ugyebár A1 esetén az A/B partíció miatt nincs értelme. Nem hivatalos oka meg a romolás lehet, ha valaki véletlenül belebarkácsolt úgy, hogy nem tudja visszacsinálni, akkor még mindig módjában áll csinálni egy rendszer reflash-t.

  • Anonymus23

    veterán

    válasz DroiDMester #3806 üzenetére

    Nem értem miért kell ez :W
    Nem mindenki mestere az Androidnak, nem értek ehhez ilyne szinten, pl Miflashel sem flasheltem még sohasem, én "öreg ember" vagyok már ehhez, és anno Sony Ericcson X8-on romolgattam utoljára, meg a Coolpaden, de TWRP meg mittomén milyen recoverykkel. Azok viszonylag egyszerűen mentek, megvolt a leírás, hogy mit nyomjak mi után.
    De mivel nem értek hozzá komolyabban, ezért nem kezdek bele úgy, hogy nem tudom mi mit csinál, mert nincs kedvem kifizetni 60eFt-t egy féltégláért ha elrontom.

    Pl nekem a MiFlash fel sem ismeri a saját telefonomat (Redmi Note 3 Pro Kate), pedig legalább 5-6-10 drivert próbáltam már hozzá telepíteni (leírás alapján, mindent úgy ahogy kellett volna) de nem hajlandó látni a telefont. Vannak olyanok mint én, akinek nem egyértelmű minden magától, de ugyanakkor tanulóképesnek tartom magam, ha megfelelő a tananyag, sajnos félszavakból nem megy a Droid...

    Fog menni MiA1-re egy full reset, és meglátjuk mit fog hozzá szólni a telefon, szerencsére a fontosabb dolgokat szinkronizálja a gmail fiókkal, SMS-re is megvan a backup, a többi meg újratelepíthető mind pikk-pakk, csak mondom ha van egyszerűbb megoldás, akkor miért ne.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák