Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    válasz TaylorPro #24358 üzenetére

    Hívásnál a másik felet rendesen hallom és rám sem panaszkodtak eddig hogy halk lennék. Itt azért hozzáfűzném hogy feltelepítettem azt a mikrofon hangosító magisk modult amit a #24337 hozzászólásomban említettem. Az aksit még nem stresszteszteltem úgy igazán de a 6 óra sot bőven megvan most hogy pár nap használat után beállt a rendszer, ezt én teljesen megfelelőnek tartom. Picit fáj a szívem hogy az ota nem működöt amikor próbáltam de majd ha lesz időm akkor még próbálkozok vele az elkövetkező napokban, erről majd írni is fogok. Illetve felfedeztem még egy "hibát": a gyár rendszeren volt egy action services nevű app aminek asszem az a funkciója hogy ha kijelölsz valamit bárhol akkor a kijelöléshez inteligensen ajánl dolgokat pl cím kijelölésénél feldobja a google maps-et hogy ott keress rá vagy telefonszámnál a telefon appot hogy hívd fel, alapértelmezett launcer app drawerben mutatott javaslatokat napszaktól és egyéb kondíciótól függően hogy miket csinálj stbstb. Na ez az app nem műkszik. Letölthető google playből de megjelenik az ikonja az appok között amire rátapizva nem történik semmi. Ez nem a rom hanem az opengapps hibája szerintem és ez inkább azzal van összefüggésben hogy a pie még új android verzió és az opengapps még nem kezeli rendesen az új funkciókat amik a pitével jöttek. Nem nagy hiba, meg lehet lenni ezek nélkül az intelligens javaslatok nélkül, de azért remélem hogy hamarosan működővé tudom varázsolni ezt is :D

    tldr: működik a rom, mindennapi használatban megállja a helyét

Új hozzászólás Aktív témák